Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
1 rok temu

Bodnar czeka z rozpoczęciem pracy na Trzaskowskiego;-))

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

zawsze mnie fascynowała postawa ludzi takich jak ty - kradnie, ale jest "swój", więc jest ok. że wam się to nie kłoci z z jakąkolwiek moralnością, o przykazaniach nie wspominając (skoro prawie wszyscy wy to żarliwi katolicy) i możecie codziennie w patrzeć w lustro bez obrzydzenia, to jest przedziwne...

zawsze mnie fascynowała postawa ludzi takich jak ty - kradnie, ale jest "swój", więc jest ok. że wam się to nie kłoci z z jakąkolwiek moralnością, o przykazaniach nie wspominając (skoro prawie wszyscy wy to żarliwi katolicy) i możecie codziennie w patrzeć w lustro bez obrzydzenia, to jest przedziwne.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

@abababa2 chyba troszeczkę za dużo wymagasz.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

abababa2 - Katolik - uczciwość, katolik - logika, katolik-sumienie, katolik-empatia. Zaprzeczenia istniejące od prawie 2000 lat.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

A co nie tak napisałem? Jeśli jest winny i powinien dostać zarzuty to dlaczego jeszcze ich nie ma? Na co czeka prokurator Bodnar? Nic nie robią i taka jest prawda. Mają wymówkę, że prezydent jest nie taki co trzeba. Wymówka dla takich naiwnych pelikanów jak wy ;-))

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Niech go osądzą i jak jest winny to niech dostanie wyrok. Wtedy jak go prezydent ułaskawi to będziecie mieli pretensje do prezydenta, ale jak na razie to nie ma żadnych zarzutów wiec miejcie pretensje do tych co mieli go rozliczać. Wniosek prosty. Albo nic nie robią w kierunku tego rozliczenia, albo...

Niech go osądzą i jak jest winny to niech dostanie wyrok. Wtedy jak go prezydent ułaskawi to będziecie mieli pretensje do prezydenta, ale jak na razie to nie ma żadnych zarzutów wiec miejcie pretensje do tych co mieli go rozliczać. Wniosek prosty. Albo nic nie robią w kierunku tego rozliczenia, albo nic na niego nie mają. Także dalej będziecie słuchać wymówki, że prezydent jest nie taki jak trzeba ;-))

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
1 rok temu

no wszystko się zgadza, będziemy mięli pretensje do prezydenta. A gdyby prezydentem był Trzaskowski to byśmy pretensji nie mięli a jełop siedziałby skutecznie. A tak będzie chodził na powietrzu i brechał z naiwnego "suwerena", któremu każdą bajkę można cisnąć, tak jak brechają kamiński i wąsik

no wszystko się zgadza, będziemy mięli pretensje do prezydenta. A gdyby prezydentem był Trzaskowski to byśmy pretensji nie mięli a jełop siedziałby skutecznie. A tak będzie chodził na powietrzu i brechał z naiwnego "suwerena", któremu każdą bajkę można cisnąć, tak jak brechają kamiński i wąsik

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Alfons, sutener i narkoman ma już zarzuty i jak myślisz co mu zrobią? Nic taka jest moralność prawacko-katolicka.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

net widzę, że nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem. Żeby pójść jak to napisałeś siedzieć to trzeba mieć najpierw zarzuty, a potem wyrok. W tym przypadku nie ma ani tego, ani tego;-))

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Zając jakie zarzuty? Konkretnie. Coś zmyślasz;-))

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

W tym przypadku zgadzam się ze slodomic.

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
1 rok temu

zarzuty oczywiście są, zebranie materiału dowodowego z lat kradziwży nie jest ani proste ani szybkie, ma to być zrobione perfekcyjnie szczególnie że złodziejstwo stać na drogich adwokatów. Sprawy w sądach, szczególnie po pisowskich reformach też krókie nie będą, ale spokojnie, doczekamy się. Rozumie...

zarzuty oczywiście są, zebranie materiału dowodowego z lat kradziwży nie jest ani proste ani szybkie, ma to być zrobione perfekcyjnie szczególnie że złodziejstwo stać na drogich adwokatów. Sprawy w sądach, szczególnie po pisowskich reformach też krókie nie będą, ale spokojnie, doczekamy się. Rozumiem, że wg ciebie jeden złodziej na węgry a drugi jełop na białoruś pojechali sobie na wycieczkę, co zresztą dość znamienne że pisiorstwo chroni się u wafli putina ale innym waflom to jakimś cudem pasuje. Przypominam że np w drobnej i prostej sprawie np. taki niedzielski już został skazany.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Posadzcie w koncu tego złodzieja!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Typowo pisowskie, czyli złodziejskie podejście do sprawy. Tam gdzie miało być CPK pasły się krowy. Ale ten pisowski hój i jego kolesie pobierali kolosalne wynagrodzenia. To samo z projektem IZERA. Fabryki do dzisiaj nie ma, ale spółka ElektroMobility odnotowała wielomilionowe straty. Ważne że pisows...

Typowo pisowskie, czyli złodziejskie podejście do sprawy. Tam gdzie miało być CPK pasły się krowy. Ale ten pisowski hój i jego kolesie pobierali kolosalne wynagrodzenia. To samo z projektem IZERA. Fabryki do dzisiaj nie ma, ale spółka ElektroMobility odnotowała wielomilionowe straty. Ważne że pisowskie sku**esyny zarobiły miliony PLN.

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
1 rok temu

Typowe pisowskie śc****o do oplucia

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Oglądałeś “Diunę”? Trochę szacunku dla śliny.

0

Zglos komentarz

Reklama