Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czemu prawak zamyka całe piętra w szpitalach gdy chodzi do lekarza? No teraz już nie bo premierem jest Tusk. Ale czemu za pinokia tak robił?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki. Kaczyński to psychopata, dla którego polityka to manipulowanie ludźmi, szczucie jednych na drugich, więzanie sojuszy i knucie intryg, odreagowywuje w ten sposób kompleksy z dzieciństwa, że był osiedlowym popychadłem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz prosze minusy wszystkich kochankow Kaczynskiego za srebrniki...tego pedzia, ktory nie ma odwagi wyjsc z szafy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane