Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Dużo mówi, ale nic nie zrobi. Już zmarnowali półtora roku czekając na swojego prezydenta.Teraz będą kombinować co zrobić, żeby nie iść siedzieć po następnych wyborach.

0

Zglos komentarz

B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Bloczek z ułaskawieniami już czeka na Nawrockiego.

0

Zglos komentarz

Reklama