Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Masz rację, reszta to neonówki zera. Świecą jak zero każe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest ich 125 i każdy jeden powinien się jasno wypowiedzieć w tej kwestii.Na razie zrobiło to 28.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie pomyślałeś, że może inni mają odmienne zdanie? A może po prostu ciężko pracują i nie zajmują się polityką.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak, nie zajmują sie polityką,:D szczególnie ci wybrani po komuszemu, czyli przez przez politbiuro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No o co z tego , ze sobie wydali ???? Albo robicie z posdzielcami porządek - na całego i brutalnie albo nie kompromitujcie się jakimiś śmiesznymi oświadczeniami - bo z rycerzem trzeba walczyć po rycersku , a z kur…. Po kur…… !!!!!!!!!.😤😤😤😤😤&#...
No o co z tego , ze sobie wydali ???? Albo robicie z posdzielcami porządek - na całego i brutalnie albo nie kompromitujcie się jakimiś śmiesznymi oświadczeniami - bo z rycerzem trzeba walczyć po rycersku , a z kur…. Po kur…… !!!!!!!!!.😤😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane