Mnie już w tej ekipie nie dziwi nic !
przez
AQQQ62
— 11 miesięcy temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Tam nie ma innych : jak nie złodzieje , to oszusci , albo przestępcy!!!!!!!😤😤😤😤😤
Zgłoszenie zostało wysłane