Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale. Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale. Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte. Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już kiedyś wyjaśniałem te kłamstwa. 57 mld to stan rezerwy na koniec 2022 roku. Nieprawdą jest, że nikt wcześniej nie ruszał tych pieniędzy. Lata 2010-2015 (PO-PSL) Przychody: 22.1 mld, wydatki: 16,9 mld, saldo:+5,2 mld. Lata 2016-2023(PiS) przychody: 48 mld, wydatki: 29,3 mld, saldo:+18,7 mld (- ok...
Już kiedyś wyjaśniałem te kłamstwa. 57 mld to stan rezerwy na koniec 2022 roku. Nieprawdą jest, że nikt wcześniej nie ruszał tych pieniędzy. Lata 2010-2015 (PO-PSL) Przychody: 22.1 mld, wydatki: 16,9 mld, saldo:+5,2 mld. Lata 2016-2023(PiS) przychody: 48 mld, wydatki: 29,3 mld, saldo:+18,7 mld (- ok. 16,5 mld pożyczek na 13 i 14 emeryturę, początek spłaty w 2028 r.) saldo po odjęciu pożyczek:+2,2 mld. W 2024 rząd Koalicyjny wydał z funduszu ok. 10-11 mld.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane