Reklama
Ale jest członkiem Ordo Iuris... i to jest najważniejsze !

Ale jest członkiem Ordo Iuris... i to jest najważniejsze !

przez AQQQ62 — 11 miesięcy temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
R
Robert_81387 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Ale w Ordo Iuris był, a jakże

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Mierny, ale wierny. A jeśli jeszcze ma się na niego jakieś haki, to tym jest cenniejszy.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Niestety wszystko zgodne z prawem🥴

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

a kto to prawo wprowadził ? komuchy ?

0

Zglos komentarz

M
11 miesięcy temu

Czy to nie ten sam skład sędziowski co zatwierdził wwybory w październiku

0

Zglos komentarz

W
wiocha077 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

I to jest słuszna koncepcja! Trzeba dopuścić świeżej krwi we wszystkich zawodach! Najwyższy czas skończyć z błędną praktyką, że leczyć ludzi mogą tylko wykształceni lekarze, naprawiać samochody tylko mechanicy samochodowi a domy projektować architekci. Każdy niech robi to, na co akurat ma ochotę. Ty...

I to jest słuszna koncepcja! Trzeba dopuścić świeżej krwi we wszystkich zawodach! Najwyższy czas skończyć z błędną praktyką, że leczyć ludzi mogą tylko wykształceni lekarze, naprawiać samochody tylko mechanicy samochodowi a domy projektować architekci. Każdy niech robi to, na co akurat ma ochotę. Tylko żeby potem ksiądz skończone dzieło poświęcił i już będzie wszystko w porządku!

0

Zglos komentarz

Q
quarrx 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Karol nam pokaże jak się robi nominacje

0

Zglos komentarz

Reklama