Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
11 miesięcy temu

Co z tego ze prawaki nie ufają kaczorowi gdy ufają jego pacynkom?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

Polaczki dalej maja tradycje chlopow panszczyznianych, potrzebuja bata na d**e, zeby klekac przed panem i plebanem...nie przez przypadek oszust Rydzyk wybral Polske, glupszego narodu nie znalazl do manipulacji i okradania!

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

A Tadzio z Niemiec wrócił dobrowolnie albo go wyj€b@li?

0

Zglos komentarz

Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Na drugim miejscu jest Donald Tusk z wynikiem zaledwie o 4 punkty procentowe niższym od Kaczyńskiego.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Jestes mistrzem hejtowania, nie przez przypadek PiS zaplacil za Ciebie 500 tys. kaucji, przed wyborami...

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Nissan co nieprawdziwego napisał kolega, że tak napisałeś? Ciekawy jestem.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Tylko pierwsze miejsce się liczy. Srebrny medal jest gorszy od brązowego.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

slodomic, skoro starasz się o dialog z japońskim samochodem, to skonsultuj najpierw psychiatrę! Ja mam też wrażenie, ze nie tylko jesteś ciekawym, ale również upośledzonym!

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Warto dodać, że zaraz za nim plasuje się Tusk z bardzo podobnym wynikiem. Im ludzie ufają najmniej. O tym nie napiszesz wiec uzupełniłem o tą informację;-)) Z drugiej strony największym zaufaniem wg. ostatniego rankingu cieszą się Duda, Mentzen i Nawrocki;-)) Trzaskowski czwarty.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Skoro największym zaufaniem cieszy się 1. de**l, 2. mentalnie upośledzony autysta i 3. alfons, kibol i oszust w unii personalnej, przyszłość Polski wygląda bardzo ponuro!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Trolle PiSu sami sobie stawiaja plusy...ale nie mozliwe im postawic minusa... to dziwne zjawisko a jest ich trzech...

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Powiedział ten co daje sam sobie plusy z trzech swoich kont ;-)) Wstydu nie masz propagandysto;-))

0

Zglos komentarz

Reklama