Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6no to po zabezpieczeniu bytu potomstwu można marzyć cały rok o nartach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli jak i gdzie nie spojrzeć, to wszędzie za PiSdzielstwem stoi kacapska agentura. A ich de**lny elektorat łyka te brednie o patriotyzmie. Owszem może i jakiś jest, ale tylko kacapski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Armenia Securities Exchange (AMX) w większości należy do Polski, a konkretnie do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). W maju 2022 roku GPW nabyła 65,03% udziałów AMX od Centralnego Banku Armenii (CBoA). Pozostała część udziałów (34,97%) jest rozproszona wśród innych akcjonariuszy, w tym...
"Armenia Securities Exchange (AMX) w większości należy do Polski, a konkretnie do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). W maju 2022 roku GPW nabyła 65,03% udziałów AMX od Centralnego Banku Armenii (CBoA). Pozostała część udziałów (34,97%) jest rozproszona wśród innych akcjonariuszy, w tym lokalnych instytucji finansowych i inwestorów. Transakcja ta została sfinalizowana w październiku 2022 roku, dając GPW kontrolę nad armeńską giełdą." Ale z was tempie propagandyści. Bardziej tępi są tylko ci, co to łykają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Armenia Securities Exchange (AMX) w większości należy do Polski, a konkretnie do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). W maju 2022 roku GPW nabyła 65,03% udziałów AMX od Centralnego Banku Armenii (CBoA). Pozostała część udziałów (34,97%) jest rozproszona wśród innych akcjonariuszy, w tym...
"Armenia Securities Exchange (AMX) w większości należy do Polski, a konkretnie do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). W maju 2022 roku GPW nabyła 65,03% udziałów AMX od Centralnego Banku Armenii (CBoA). Pozostała część udziałów (34,97%) jest rozproszona wśród innych akcjonariuszy, w tym lokalnych instytucji finansowych i inwestorów. Transakcja ta została sfinalizowana w październiku 2022 roku, dając GPW kontrolę nad armeńską giełdą." Ale z was tępi propagandyści. Bardziej tępi są tylko ci, co to łykają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane