Reklama
Mam nadzieje ze ta ruska szambiarka dezinformacyjna  pójdzie wkrótce z torbami

Mam nadzieje ze ta ruska szambiarka dezinformacyjna pójdzie wkrótce z torbami

przez FED0RA — 11 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
RychoLX 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Myślicie, że nie mają forsy? Mają, mają. Dość nakradli.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Ta stacja przeżyje obecny rząd, nie trzeba się o to martwić.

0

Zglos komentarz

Reklama