Reklama
I dokąd pan pójdzie z tej złej Uni, panie szMatecki ?

I dokąd pan pójdzie z tej złej Uni, panie szMatecki ?

przez AQQQ62 — 11 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
H
Hubertx 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Rzadowi pana Tuska chyba to pasuje skoro nic z tym nie robi...

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Do stworzenia drugiej Białorusi (lub jak kto woli - PRL-u bis), pisowi żadna Unia nie jest potrzebna. Co najwyżej z Rosją.

0

Zglos komentarz

M
marcinrowicki1 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Uważam że unie powinien opuścić najwyżej ten pan

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

I pojechać na długie wakacje tam, gdzie może się opalać w kratę.

0

Zglos komentarz

Reklama