Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Pewnie w jakiejś kwestii śmiała wyrazić własne zdanie, a to w pisie nie jest mile widziane. Tam od myślenia i decydowania jest prezes, a reszta ma tylko okazać aplauz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie w jakiejś kwestii śmiała wyrazić własne zdanie, a to w pisie nie jest mile widziane. Tam od myślenia i decydowania jest prezes, a reszta ma tylko okazać aplauz (tak jak to jest w zwyczaju w Rosji i Białorusi).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie w jakiejś kwestii śmiała wyrazić własne zdanie, a to w pisie nie jest mile widziane. Tam od myślenia i decydowania jest prezes, a reszta ma tylko okazać aplauz (tak jak to jest w zwyczaju w Rosji i Białorusi, do których to wzorców pisowcy dążą).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na pewno nie za bycie złodziejką nie za bycie kłamcą nie za prostactwo nie za zdradę i nie za korupcję nie za cynizm, obłudę, głupotę, niegospodarność, malwersację, nepotyzm i wygląd To za co? ;) do ch...j pana;) się pytam. Bo te wszystkie cechy tylko by ją w partii bardziej zakotwiczyły i promował...
na pewno nie za bycie złodziejką nie za bycie kłamcą nie za prostactwo nie za zdradę i nie za korupcję nie za cynizm, obłudę, głupotę, niegospodarność, malwersację, nepotyzm i wygląd To za co? ;) do ch...j pana;) się pytam. Bo te wszystkie cechy tylko by ją w partii bardziej zakotwiczyły i promowały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane