Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A możesz sobie nie wyrażać, nic to nie zmieni. Gdyby mieli pewność, że wybory naprawdę były sfałszowane to by nie odpuścili, a tak już po prostu nie chcieli bardziej się kompromitować. Swoją drogą to jakim trzeba być dzbanem mając nielegalne finansowanie z zagranicy i największe szczujnie w Polsce p...
A możesz sobie nie wyrażać, nic to nie zmieni. Gdyby mieli pewność, że wybory naprawdę były sfałszowane to by nie odpuścili, a tak już po prostu nie chcieli bardziej się kompromitować. Swoją drogą to jakim trzeba być dzbanem mając nielegalne finansowanie z zagranicy i największe szczujnie w Polsce po swojej stronie przegrać z alfonsem? Odpowiedź jest prosta, trzeba być lewakiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I wlasnie przez taki lewacki bełkot, przeżneli wybory i następne ich dobiją. Gratuluje logiki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On nie wyraża zgody na demokratycznie wybranego prezydenta 😂 lewaki krzyczą demokracja . A jak jest demokracja to im się nie podoba
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane