Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Wydać listy gończe , na doprowadzenie zgangusow - złodziei i oszustów - odczytać wyroki i wpisu - do pierdla!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten żulek to z mo**y widać że dobrze w eter wali a po oczkach to i nosek pudruje . Pewnie z Nitrasem . Ja tylko czekam aż będziecie płakać że nic nie zrobił jak bodnar 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idź sobie zapal trawę i posłuchaj pe**ła Kaczyńskiego jak masz żyć. I czemu buty nie do pary na konferencji prasowej to się zdarza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adaś twój stary też pe**ł za biedronka siusiaczku menelom obciąga abyś miał na skórke od chleba ale jakoś ciebie spłodził . Aż żal że cię matka staremu z małego nie wyssała
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale w sumie może dobrze że nie wyssała ty taki zabawny ruski trollu jesteś 😀😀😀
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słuchaj wyznawco oszczanego brudnego śmierdziela Kaczyńskiego. Po pierwsze to Kaczyński GEY i ruski szpieg Wasin bawili się w doktora analnie 😄😀😁🌈🌈🌈. I ty to wiesz. I wiedzą to wszyscy. Po drugie słabo ci idzie dogryzanie. Jaki bohater taki elektorat....
Słuchaj wyznawco oszczanego brudnego śmierdziela Kaczyńskiego. Po pierwsze to Kaczyński GEY i ruski szpieg Wasin bawili się w doktora analnie 😄😀😁🌈🌈🌈. I ty to wiesz. I wiedzą to wszyscy. Po drugie słabo ci idzie dogryzanie. Jaki bohater taki elektorat. Tobie ksiądz do wanny wchodził i z fujary peryskop robił. I pamiętaj Rosja była w Kaczyńskim geyu. Dosłownie analnie 😄😃😁
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam64824 Adaś Adaś wyznawca to ty jesteś jarusia i jeszcze do tego zakochany w nim jesteś . Mi ten mały bąk to powinien obok rudego na drzewie wisieć .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak zwykle g.wno z tego wyjdzie, 10 lat i tak nikt ne odpowie, reka ręke myje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cyrk dla uśmiechniętych kr***nów, tylko nawet gdyby ich wszystkich pozamykał to i tak nic to nie zmienia zwykłemu Kowalskiemu, dalej drożyzna za prąd za gaz brak opieki zdrowotnej ale uśmiechniętym im****lom wystarczą igrzyska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane