Reklama
A w razie protestów, premier powinien im zakomunikować,

A w razie protestów, premier powinien im zakomunikować,

przez FED0RA — 10 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
10 miesięcy temu

Będzie opowiadał te dyrdymały a tamte bezmózgi pisowskie będą mu wierzyć!!!! Co za tępe dzidy!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

Opłatkożercy bardzo ufni są. Szczególnie, gdy pleban zezwoli na łaszenie się.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Ale ta strategia działa, bo durnie wierzą w te gruszki na wierzbie.

0

Zglos komentarz

L
lukachu116552 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Dobrze to ująłeś, durnie .

0

Zglos komentarz

L
10 miesięcy temu

Najpierw wieśniaki z Warmii będą się musieli nauczyć wypełniać wnioski o KPO. Dopiero wtedy rudy tfusk im coś zapewni.

0

Zglos komentarz

Reklama