Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tym, którzy nie znają języka ,który znali Reymont, Mickiewicz czy Piłsudski, a który przydaje się w tych samych sytuacjach co niemiecki polecam tłumacza google:-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Korzystającym z tłumaczenia googla wyjaśniam dwie rzeczy. S NOWA {pisane oddzielnie) wcale nie znaczy w tym przypadku "znów", ani tym bardziej "od nowa". W tym kontekście tłumaczenie powinno brzmieć: "Zrobimy / zbudujemy nadwiślański kraj / państwo od początku / od podstaw ruskim. Jednak najszybsze...
Korzystającym z tłumaczenia googla wyjaśniam dwie rzeczy. S NOWA {pisane oddzielnie) wcale nie znaczy w tym przypadku "znów", ani tym bardziej "od nowa". W tym kontekście tłumaczenie powinno brzmieć: "Zrobimy / zbudujemy nadwiślański kraj / państwo od początku / od podstaw ruskim. Jednak najszybsze i najprostsze tłumaczenie tego tekstu według mnie powinno brzmieć: Tereny nad Wisłą znów staną się Rosją. Dziękuję za uwagę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Korzystającym z tłumaczenia googla wyjaśniam dwie rzeczy. S NOWA {pisane oddzielnie) wcale nie znaczy w tym przypadku "znów", ani tym bardziej "od nowa". W tym kontekście tłumaczenie powinno brzmieć: "Zrobimy / zbudujemy nadwiślański kraj / państwo od początku / od podstaw ruskim. Jednak najszybsze...
Korzystającym z tłumaczenia googla wyjaśniam dwie rzeczy. S NOWA {pisane oddzielnie) wcale nie znaczy w tym przypadku "znów", ani tym bardziej "od nowa". W tym kontekście tłumaczenie powinno brzmieć: "Zrobimy / zbudujemy nadwiślański kraj / państwo od początku / od podstaw ruskim. Jednak najszybsze i najprostsze tłumaczenie tego tekstu według mnie powinno brzmieć: Zrobimy wszystko, aby tereny nad Wisłą znów stały się Rosją. Dziękuję za uwagę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane