Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11to akurat popieram, tylko de**l może się cieszyć że mu podnoszą podatki ustając ze robią to dla jego dobra.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idzie śladami Putina. U rusków ceny wszystkiego idą w górę, tylko nie alkoholu i papierosów. Rusek przeżyje na Marcie pod warunkiem, że alkohol będzie ciekły i papierosy będą z pojemnikiem z tlenem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bax wysoka cena nie zmniejszy spożycia,zwiększy przemyt ze wschodu i domowe wytwórnie.Będzie więcej ślepych😎
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś mówiło się, że łatwo jest rządzić pijanym narodem...tak bylo za czasow PRL i za czasow PiSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński: Co drugi Polak jest mizernym pijaczyną, na prowincji piją wódkę i oglądają „pornosy”. Dziennikarka przypomniała wywiad z szefem PiS… Teraz to elektorat PiSu Kaczynskiego! Nie mozna im odmowic alkoholu, bo przestana glosowac na PiS!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Argument aby podnieść ceny alko są z d**y wzięte.Walka z nadużywaniem.Już słysze tekst w żabce nie pije bo alkohol drogi🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Deklarował u Mentzena, że nie podpisze żadnej ustawy podnoszącej podatki, więc plusik dla niego 👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy i ceny alkoholu to problem...wiekszy niz polityka, Kaczyński: Co drugi Polak jest mizernym pijaczyną, na prowincji piją wódkę i oglądają „pornosy”. Dziennikarka przypomniała wywiad z szefem PiS… to teraz elektorat PiSu Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dba o życiowe potrzeby własnego elektoratu. Jak umożliwi kibolskie ustawki na skwerach i w miejskich parkach, to drugą kadencję ma w kieszeni. I każdemu talon na qrwę i balon. Nie wiem dlaczego balon.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane