Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Nie widzę problemu w utrzymawaniu bezimiennych lub osamotnionych grobów. Natomiast gdy zjawia się spadkoboerca po kamienice, czy ziemię w centrum Warszawy czy inne nieruchomości to należy mu wystawić rachunek za wszystlie lata opieki nad grobem.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

zaorać cmentarze żydowskie i po problemie

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
9 miesięcy temu

Przypomne ze to byli Polacy...zydowskiego pochodzenia!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

i?? tacy Polacy po wojnie lub w trakcie spierd....i z kraju a teraz niby to oni maja tu kamienice itp. a najlepiej żeby to wszystko im dać za darmo

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

a dla równowagi dać grunty i wybudować pomniki oseska żydowskiego z personelem wygodnie żyjącym w tzw. plebaniach

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
9 miesięcy temu

Przypomne ze to sekta kosciola pobiera oplaty...cwanie to zalatwili!

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Od grobów żołnierzy z I i II wojny światowej też nie pobiera się oplat. I nie wywala kości udostępniając teren następnym zwłokom. Ale, jak napisał caleanka, to sposób na obdzieranie ze skóry ludzi wymyślony przez Kościół katolicki. Może dlatego nie pobiera się oplat, cmentarzami żydowskimi nie zarzą...

Od grobów żołnierzy z I i II wojny światowej też nie pobiera się oplat. I nie wywala kości udostępniając teren następnym zwłokom. Ale, jak napisał caleanka, to sposób na obdzieranie ze skóry ludzi wymyślony przez Kościół katolicki. Może dlatego nie pobiera się oplat, cmentarzami żydowskimi nie zarządza Kk? I tak wszystko ostatecznie prowadzi do okupantów w czarnych kieckach i koloratkach. Do tego nowotworu toczącego polskie społeczeństwo.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Czyli wystarczy zamienić krzyżyk na menorę i spokój z opłatą. Proste!

0

Zglos komentarz

Reklama