Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nie widzę problemu w utrzymawaniu bezimiennych lub osamotnionych grobów. Natomiast gdy zjawia się spadkoboerca po kamienice, czy ziemię w centrum Warszawy czy inne nieruchomości to należy mu wystawić rachunek za wszystlie lata opieki nad grobem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i?? tacy Polacy po wojnie lub w trakcie spierd....i z kraju a teraz niby to oni maja tu kamienice itp. a najlepiej żeby to wszystko im dać za darmo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a dla równowagi dać grunty i wybudować pomniki oseska żydowskiego z personelem wygodnie żyjącym w tzw. plebaniach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomne ze to sekta kosciola pobiera oplaty...cwanie to zalatwili!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od grobów żołnierzy z I i II wojny światowej też nie pobiera się oplat. I nie wywala kości udostępniając teren następnym zwłokom. Ale, jak napisał caleanka, to sposób na obdzieranie ze skóry ludzi wymyślony przez Kościół katolicki. Może dlatego nie pobiera się oplat, cmentarzami żydowskimi nie zarzą...
Od grobów żołnierzy z I i II wojny światowej też nie pobiera się oplat. I nie wywala kości udostępniając teren następnym zwłokom. Ale, jak napisał caleanka, to sposób na obdzieranie ze skóry ludzi wymyślony przez Kościół katolicki. Może dlatego nie pobiera się oplat, cmentarzami żydowskimi nie zarządza Kk? I tak wszystko ostatecznie prowadzi do okupantów w czarnych kieckach i koloratkach. Do tego nowotworu toczącego polskie społeczeństwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli wystarczy zamienić krzyżyk na menorę i spokój z opłatą. Proste!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane