Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Pamiętacie co powiedział kaczyński? No to przypomnę: "Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach, to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje". Proponuję księżom pozamykać kościoły i wypiedralać do watykanu. Albo zatrudnić się u kogoś, kto zna się na bizne...
Pamiętacie co powiedział kaczyński? No to przypomnę: "Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach, to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje". Proponuję księżom pozamykać kościoły i wypiedralać do watykanu. Albo zatrudnić się u kogoś, kto zna się na biznesie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak nie udźwignie , to może ( na szczęście dla nas Polaków) ten biznes w końcu pi****lnie , jak każdy inny deficytowy…..😂😂😂😂😂👍👍👍👍👏👏👏👏🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane