Reklama
Małymi kroczkami! Czy cieszysz się z wprowadzonej zmiany?

Małymi kroczkami! Czy cieszysz się z wprowadzonej zmiany?

przez kapec60 — 9 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
9 miesięcy temu

Brawo lewaczka w rządzie! Nie bać się kleru i robić swoje. Tego nawrocki nie zawetuje ze będzie 1 lekcja religii.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

czego? KO to klakcy razem z tuskiem i nowacka. tak grzmieli i na wyborach i po wyborach ze religie usuną całkowicie a ledwo maja jaja na jedna lekcje

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Pierwsze religię w szkołach były na początku 90' i chodziło o wygodę dla uczniów ściema!... Chodziło o kasę jak zawsze. Bo jak kler robił u siebie religię to by kasy nie dostawali a tak to wyciągali rączki po kasę od ministerstwa. To był zwykły bizness. Kto to widział by religia była bezpłatna dla...

Pierwsze religię w szkołach były na początku 90' i chodziło o wygodę dla uczniów ściema!... Chodziło o kasę jak zawsze. Bo jak kler robił u siebie religię to by kasy nie dostawali a tak to wyciągali rączki po kasę od ministerstwa. To był zwykły bizness. Kto to widział by religia była bezpłatna dla wierzących,

0

Zglos komentarz

Reklama