Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Brawo lewaczka w rządzie! Nie bać się kleru i robić swoje. Tego nawrocki nie zawetuje ze będzie 1 lekcja religii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czego? KO to klakcy razem z tuskiem i nowacka. tak grzmieli i na wyborach i po wyborach ze religie usuną całkowicie a ledwo maja jaja na jedna lekcje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pierwsze religię w szkołach były na początku 90' i chodziło o wygodę dla uczniów ściema!... Chodziło o kasę jak zawsze. Bo jak kler robił u siebie religię to by kasy nie dostawali a tak to wyciągali rączki po kasę od ministerstwa. To był zwykły bizness. Kto to widział by religia była bezpłatna dla...
Pierwsze religię w szkołach były na początku 90' i chodziło o wygodę dla uczniów ściema!... Chodziło o kasę jak zawsze. Bo jak kler robił u siebie religię to by kasy nie dostawali a tak to wyciągali rączki po kasę od ministerstwa. To był zwykły bizness. Kto to widział by religia była bezpłatna dla wierzących,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane