Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ha Ha Ha. A środki finansowe to gdzie na to znajdzie? Rząd mu nie da, bo nie ma, a na oszczędności z alternatywnych źródeł się nie zgodził. Trump mu pożyczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może ma zachomikowne w skarpetce ;) chociaż znając sposób myślenia s/prawicy, pewnie niedługo odpali płytę pt. "wina tuska", zamiast wziąć to na klatę jak prawdziwy mężczyzna i sprawa, przynajmniej według pisowców, będzie załatwiona.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może odpali ze "swojego", czyli z budżetu prezydenckiego (niemałego).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zobaczymy ten program jak albański potwór, vel św. Matka Teresa z Kalkuty, niebo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no i to jest OBIETNICA, za którą powinien być rozliczony, a nie jakiś tam kabab z uczniakami, nad którym zachwyca się cała s/prawica.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na razie wprowadził program "kebab dla wybranych" - To jego najwyższy wysiłek intelektualny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie poczekamy tyle samo co 100 konkretów na 100 dni, a czy Tusk zdąży przed upływem 4 lat, na razie minęło 2 lata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane