Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
RychoLX 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

Obawiam się droga pani, że jedynym na co możecie liczyć z forsy za sprzedaż mieszkania jest to, że właściciel przyśle wam jej zdjęcie. I ewentualnie pomacha wam na pożegnanie.

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

osobiście uważam, że po tylu latach wynajmu, właściciel powinien wam oddać to mieszkanie za darmo. jak on w ogóle może to mieszkanie sprzedać?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
8 miesięcy temu

i dodać miejsce garażowe + kawalerkę na Ochocie

0

Zglos komentarz

M
markofun 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

Z tego pradu, wody to kto korzystal wlasciciel? i wy za niego mplaciliscie ? Mieszkanie to sie buduje albo kupuje lug dziedziczy od rodziny i wtedy nie ma takich problemow

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Nie wierzę, że ludzie są tak pazerni.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

Zapytaj Putina, on powie: "Dajcie mi wszystko, resztę możecie sobie pozostawić!"

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Nawet do połowy nie doczytałem co te babsko pierdzieli może niech jeszcze właściciel zł menty na bąbelki płaci o i na nią też hahaha

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
7 miesięcy temu

18 lat...kobieto trzeba było kupić to mieszkanie już wtedy to dziś było by twoje.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 miesięcy temu

Gdyby zamiast wynajmować wzięli sobie kredyt. To nie dość ze 18 lat temu kupiliby mieszkanie za 1/3 obecnej wartości. To już by kończyli spłacać. A jeśli ich nie stać na kredyt na 330 tyś to niech się przeniosą na mniejsze mieszkanie lub dalej od centrum miasta. Będzie taniej.

0

Zglos komentarz

Reklama