Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez okno wypadnie dopiero, gdy nie będzie chciał zjeść grzybów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Karol Nawrocki to tylko uzurpator. Te wybory prezydenckie nie były ważne. 28 czerwca 2025 roku prof. Krzemiński powiedział rzecz, którą wielu polityków i komentatorów omijało z pełną premedytacją: te wybory prezydenckie nie były ważne. Nie dlatego, że ktoś „tak uważa”, ale dlatego,...
PS. - Karol Nawrocki to tylko uzurpator. Te wybory prezydenckie nie były ważne. 28 czerwca 2025 roku prof. Krzemiński powiedział rzecz, którą wielu polityków i komentatorów omijało z pełną premedytacją: te wybory prezydenckie nie były ważne. Nie dlatego, że ktoś „tak uważa”, ale dlatego, że nie zostały skutecznie i legalnie zatwierdzone przez Sąd Najwyższy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ty smutny konfederuski pajacyk jesteś. 20 minut przed Sylwestrem a on na wiocha. Prawakóe nikt nie lubi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za rok wróci i się kiepsko ten post zestarzeje. Za to GOSIA nigdy: GOSIA GOSIA GOSIA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobnie jak z Donaldem. Jacek Murański, postać znana. Mogę być winny grosika? Jedzenie żurku. Jest tak samo przegranym jak Kaczyński, dziadzia jeden z drugim już nie kleją i powinni odejść z tymi swoimi skorumpowanymi partiami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane