Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Pewnie wypadnie przez okno jak w rosji.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Przez okno wypadnie dopiero, gdy nie będzie chciał zjeść grzybów.

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Największym przegranym to chyba Trzaskowski jest xD

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Nie przegranym...tylko oszukanym i to dwa razy!

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

PS. - Karol Nawrocki to tylko uzurpator. Te wybory prezydenckie nie były ważne. 28 czerwca 2025 roku prof. Krzemiński powiedział rzecz, którą wielu polityków i komentatorów omijało z pełną premedytacją: te wybory prezydenckie nie były ważne. Nie dlatego, że ktoś „tak uważa”, ale dlatego,...

PS. - Karol Nawrocki to tylko uzurpator. Te wybory prezydenckie nie były ważne. 28 czerwca 2025 roku prof. Krzemiński powiedział rzecz, którą wielu polityków i komentatorów omijało z pełną premedytacją: te wybory prezydenckie nie były ważne. Nie dlatego, że ktoś „tak uważa”, ale dlatego, że nie zostały skutecznie i legalnie zatwierdzone przez Sąd Najwyższy.

0

Zglos komentarz

D
5 miesięcy temu

A teraz Gosia Gosia !!

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ale ty smutny konfederuski pajacyk jesteś. 20 minut przed Sylwestrem a on na wiocha. Prawakóe nikt nie lubi

0

Zglos komentarz

L
5 miesięcy temu

Za rok wróci i się kiepsko ten post zestarzeje. Za to GOSIA nigdy: GOSIA GOSIA GOSIA

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Podobnie jak z Donaldem. Jacek Murański, postać znana. Mogę być winny grosika? Jedzenie żurku. Jest tak samo przegranym jak Kaczyński, dziadzia jeden z drugim już nie kleją i powinni odejść z tymi swoimi skorumpowanymi partiami.

0

Zglos komentarz

Reklama