Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
5 miesięcy temu

Zobaczymy, jeszcze będziecie skamleć o jedzenie, wystarczy mały konflikt i po dostawach. Zapomnieliście już co się działo jak był covid?

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Na szczescie Gorale wyzywia narod...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Mały konflikt z Niemcami i po częściach do niemieckich traktorów.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Od tego trzeba zacząć że głównie najwięcej ujadają nie rolnicy tylko przedsiębiorstwa wielohektarowe. Zwykły rolnik da sobie radę a nawet więcej, tylko takich rolników coraz mniej bo je wykańczają te duże przedsiębiorstwa rolnicze polskie.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Ale tu ma rację! Trzeba skracać łańcuchy dostaw! Btw. gratuluję "osiągnięcia" , czyli uzyskania tytułu JP 100% posiadając aktywne konto.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Tak, bo jak się pojawią jeszcze większe przedsiębiorstwa z za granicy, to nagle się poprawi zwykłym rolnikom. Ty masz tam mózg?

0

Zglos komentarz

Reklama