Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Regulamin wiochy nie pozwala na to Poszukaj sam w necie. Kiedyś za to dostałem bana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gość od pół roku jest już na wolności, a ten wrzuca "newsa" o aresztowaniu 😂. Co do "sypania", to nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Były nieoficjalne przecieki w styczniu zeszłego roku, ale nic się nie zmieniło z jego statusem. Wciąż ma status oskarżonego, a nie małego świa...
Gość od pół roku jest już na wolności, a ten wrzuca "newsa" o aresztowaniu 😂. Co do "sypania", to nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Były nieoficjalne przecieki w styczniu zeszłego roku, ale nic się nie zmieniło z jego statusem. Wciąż ma status oskarżonego, a nie małego świadka koronnego, więc to "sypanie" też pewnie naciągane.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sypnął też jak ustawiano konkursy na sędziów. Pewien adwokat wpłacił ileś tam tys. zł na PiS i wystartował w konkursie na sędziego jako jedyny kandydat. Jak myślicie ,wygrał ? xd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane