Reklama
Rodzina juz na swoim...bo do polityki nie idzie dla pieniedzy!

Rodzina juz na swoim...bo do polityki nie idzie dla pieniedzy!

przez AddWiochy — 4 miesiące temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Tak tam prawacko-katolickie standardy! Cóż mu pozostało, jego naturalne środowisko, to sutenerzy, alfonsi, dilerzy narkotyków i kibole!

0

Zglos komentarz

S
4 miesiące temu

Za mało wykrzykników!!!!!! ;-))

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Napisał ten,który nie potrafi napisać zdania bez emotki.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 miesiące temu

na czole sobie kilka wytatuuj słodziak

0

Zglos komentarz

S
4 miesiące temu

Musiałbym być taki głupi jak ty ;-))

0

Zglos komentarz

Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
4 miesiące temu

Adidas niedobry bo niemiecki, Nowrocky też niedobry, chociaż polska marka. Nie dogodzisz 🤷😁

0

Zglos komentarz

Reklama