Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Czy W raziie ataku Rosji Nawrocki też będzie umiiał tak żebrać o broń jak Zełenski? Bo to nas czeka prawaki bez tego SAFE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mi się wydaje że ten Kaczyński który jest synem TW Balbina, to jest na usługach Rosji przez to że go szantażują. Na pewno nagrali jak się bawił w doktora analnie z radzieckim szpiegiem Wasinem. A tępy lud smoleński kupi wszystko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bawić to on się teraz bawi bo mu zabawka stetryczała , a wtedy to wypinał pojemnik żeby mu mieszali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zamiast przywitać ruskich gradem pocisków, dronami i rakietami, powitamy ich kaczą suwerennością. Genialne!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Towarzysz Kaczyński mówiąc suwerenność, ma na myśli dzikie, poj...ne, prawackie okradanie Polski i Polaków. On myśli, że w UE są tacy sami de**le, ja u jego boku i jego wyborcy. Warunki kredytu są tak skonstruowane, by nikt nie mógł po katolicku tego rozkraść!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane