Reklama
Czy naprawdę kobietom, które mają 40+ tak trudno jest znaleźć partnera?!

Czy naprawdę kobietom, które mają 40+ tak trudno jest znaleźć partnera?!

przez bamboocza — 3 miesiące temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
N
nidwer 🏹 Łowca
3 miesiące temu

teraz zaczęłaś szukać chłopaka? ;) ćwierć wieku za późno.

1

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

W tym wieku już najlepsze egzemplarze zostały zarezerwowane. Najgorsze co może być to mieć wiele wymagań i wiele lat za sobą.

1

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
3 miesiące temu

bo mają wymagania z czapy...

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
3 miesiące temu

Powiem tylko: bylo

0

Zglos komentarz

K
3 miesiące temu

W tym wieku ma się przyzwyczajenia. Stare panny dziwaczeją.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Bo szukasz miodu w D...e

0

Zglos komentarz

D
Dariusz62263 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Zaraz idziesz na emeryturę. ;) . Do usług szydercy

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Wszystkie te samotne i niby "niezależne" kobiety nie mają faceta, bo wszystkie mają ego wyjeb.ne w kosmos i wymagania nie do sprostania.

0

Zglos komentarz

Reklama