Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie że nie zablokuje. Cztery lata temu nie zablokowali, gdy rządził zły PiS to i teraz nie zablokują gdy rządzi kochana KO. Nie wiem tylko gdzie ty widzisz ruską propagandę i rodzimych trolli? "Dyrektywa VAT nie przewiduje możliwości zastosowania obniżonej stawki na dostawy paliw silnikowych". -...
Pewnie że nie zablokuje. Cztery lata temu nie zablokowali, gdy rządził zły PiS to i teraz nie zablokują gdy rządzi kochana KO. Nie wiem tylko gdzie ty widzisz ruską propagandę i rodzimych trolli? "Dyrektywa VAT nie przewiduje możliwości zastosowania obniżonej stawki na dostawy paliw silnikowych". - Louise Bogey, rzeczniczka KE ds. podatkowych. To ta ruska propaganda? „Mamy świadomość, że obniżenie stawki VAT na paliwa do 8 proc. jest rozwiązaniem nadzwyczajnym i trudnym do zaakceptowania w normalnych warunkach przez Brukselę.” - Donald Tusk. A to rodzimy troll?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz jak wyjaśniłeś sprawę to się nie ujawnią Trzeba było się wstrzymać to byś zobaczył jaka by była nawalanka na Unię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane