Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Prezydent RP jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej, gwarantem ciągłości władzy państwowej oraz reprezentuje państwo w stosunkach międzynarodowych.... ale kibola sutenera nikt nie chce spotykac, oprocz Orbana!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prezydenta powinno się losować. Z bazy PESEL. W lodowaniu brałby udział każdy obywatel RP, niekarany, w wielu powyżej 35 lat, nie leczony psychiatrycznie . Po wylosowaniu powinien przejść badania lekarskie, by wykluczyć np. uzależnienia. Można by dołożyć dodatkowe kryteria, np. dotyczące wykształc...
Prezydenta powinno się losować. Z bazy PESEL. W lodowaniu brałby udział każdy obywatel RP, niekarany, w wielu powyżej 35 lat, nie leczony psychiatrycznie . Po wylosowaniu powinien przejść badania lekarskie, by wykluczyć np. uzależnienia. Można by dołożyć dodatkowe kryteria, np. dotyczące wykształcenia czy maksymalnego wieku . Losowanie powimno się odbywać dwa lata przed objęciem urzędu. Ten czas ,płatny oczywiście, byłby poświęcony na przygotowanie do służby, dokształcenie ,studiowanie Konstytucji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy byłby lepszy? Tego nie wie nikt. Możemy tylko domniemywać, że tak. Na pewno lepiej by nas reprezentował. Nie ma co porównywać człowieka kulturalnego, jakim jest Trzaskowski, do buca, chama i prostaka, jakim jest batyr.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na pewno byłby taki sam prezydent jak Duda względem Kaczyńskiego, taki sam Tołdi. Dupiarz podpisywałby wszystko co mu by podsunięto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - To są Twoje domorosłe domysły. Ale na pewno byłby przyjmowany na salony polityczne całego świata. Politycy nie widzieliby obciachu, jak w przypadku sutenera i kibola! Który jest całkowicie izolowany. Ostatnio również przez swoich kiboli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak jak niedorozwój Anna fotyga. Minister spraw zagranicznych w rządzie PiS podpisała zrzeczenie się reparacji wojennych od Niemiec. Mało tego to było w TV. A parę lat później ten odpad powiedział, w sumie skłamał: ja nic nie podpisywałam, może ktoś mi coś podsunął do podpisania. Slodomic a czemu tw...
Tak jak niedorozwój Anna fotyga. Minister spraw zagranicznych w rządzie PiS podpisała zrzeczenie się reparacji wojennych od Niemiec. Mało tego to było w TV. A parę lat później ten odpad powiedział, w sumie skłamał: ja nic nie podpisywałam, może ktoś mi coś podsunął do podpisania. Slodomic a czemu twoim zdaniem ksiądz pe****l to tradycja?? Bo to praktycznie każdy klecha??? Tyle tych zboczeńców jest??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adaś a czemu w Kłodzku członkini PO bawiła się w zoofilię i ukrywała pe****lię, tylu w PO pe****li a ilu jeszcze nie ujawniono. Albo łapownik,przekręciarz albo zoofil
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co dalej z aferą podkarpacką? Cztery tysiące nagrań z agencji towarzyskiej: marszałek z PiS, wiceminister obrony, arcybiskup, szef komendy policji?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typhon pamiętaj komuchy, ksiądz pe****l to tradycja, Kaczyński to pe**ł, a kościół katolicki to zdrajca odpowiedzialny za 3 rozbiór Polski. Ty komuchu jesteś taki prawak jak Kaczyński pies na baby. Wolniewicz 25 lat PZPR. Dla mnie ciebie autorytet
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adaś Wolniewicz miał rację że dominującą cechą lewaka jest głupota a ty jesteś świetnym przykładem tego twierdzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane