Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
krecik1410 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Prezydent RP jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej, gwarantem ciągłości władzy państwowej oraz reprezentuje państwo w stosunkach międzynarodowych.... ale kibola sutenera nikt nie chce spotykac, oprocz Orbana!

2

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Nawrocki to taki polski Epstein 🤷🏻

1

Zglos komentarz

K
2 miesiące temu

Ale to u tuska pe****le się zagnieździły co nie?

0

Zglos komentarz

A
Anatoliusz 🌟 Padawan
2 miesiące temu

Prezydenta powinno się losować. Z bazy PESEL. W lodowaniu brałby udział każdy obywatel RP, niekarany, w wielu powyżej 35 lat, nie leczony psychiatrycznie . Po wylosowaniu powinien przejść badania lekarskie, by wykluczyć np. uzależnienia. Można by dołożyć dodatkowe kryteria, np. dotyczące wykształc...

Prezydenta powinno się losować. Z bazy PESEL. W lodowaniu brałby udział każdy obywatel RP, niekarany, w wielu powyżej 35 lat, nie leczony psychiatrycznie . Po wylosowaniu powinien przejść badania lekarskie, by wykluczyć np. uzależnienia. Można by dołożyć dodatkowe kryteria, np. dotyczące wykształcenia czy maksymalnego wieku . Losowanie powimno się odbywać dwa lata przed objęciem urzędu. Ten czas ,płatny oczywiście, byłby poświęcony na przygotowanie do służby, dokształcenie ,studiowanie Konstytucji.

1

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Czy byłby lepszy? Tego nie wie nikt. Możemy tylko domniemywać, że tak. Na pewno lepiej by nas reprezentował. Nie ma co porównywać człowieka kulturalnego, jakim jest Trzaskowski, do buca, chama i prostaka, jakim jest batyr.

1

Zglos komentarz

T
2 miesiące temu

Na pewno byłby taki sam prezydent jak Duda względem Kaczyńskiego, taki sam Tołdi. Dupiarz podpisywałby wszystko co mu by podsunięto.

-1

Zglos komentarz

S
2 miesiące temu

I wszystko by podpisał co by mu podsunęli;-))

-5

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 miesiące temu

Tego się nie dowiemy, a co alfons wyprawia wszyscy widzą.

3

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

slodomic - To są Twoje domorosłe domysły. Ale na pewno byłby przyjmowany na salony polityczne całego świata. Politycy nie widzieliby obciachu, jak w przypadku sutenera i kibola! Który jest całkowicie izolowany. Ostatnio również przez swoich kiboli.

3

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Tak jak niedorozwój Anna fotyga. Minister spraw zagranicznych w rządzie PiS podpisała zrzeczenie się reparacji wojennych od Niemiec. Mało tego to było w TV. A parę lat później ten odpad powiedział, w sumie skłamał: ja nic nie podpisywałam, może ktoś mi coś podsunął do podpisania. Slodomic a czemu tw...

Tak jak niedorozwój Anna fotyga. Minister spraw zagranicznych w rządzie PiS podpisała zrzeczenie się reparacji wojennych od Niemiec. Mało tego to było w TV. A parę lat później ten odpad powiedział, w sumie skłamał: ja nic nie podpisywałam, może ktoś mi coś podsunął do podpisania. Slodomic a czemu twoim zdaniem ksiądz pe****l to tradycja?? Bo to praktycznie każdy klecha??? Tyle tych zboczeńców jest??

3

Zglos komentarz

T
2 miesiące temu

adaś a czemu w Kłodzku członkini PO bawiła się w zoofilię i ukrywała pe****lię, tylu w PO pe****li a ilu jeszcze nie ujawniono. Albo łapownik,przekręciarz albo zoofil

-4

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Co dalej z aferą podkarpacką? Cztery tysiące nagrań z agencji towarzyskiej: marszałek z PiS, wiceminister obrony, arcybiskup, szef komendy policji?!

3

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Typhon pamiętaj komuchy, ksiądz pe****l to tradycja, Kaczyński to pe**ł, a kościół katolicki to zdrajca odpowiedzialny za 3 rozbiór Polski. Ty komuchu jesteś taki prawak jak Kaczyński pies na baby. Wolniewicz 25 lat PZPR. Dla mnie ciebie autorytet

2

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
2 miesiące temu

Batyr tez by wetowal jak kurd**el by rzadzil😂

0

Zglos komentarz

T
2 miesiące temu

adaś Wolniewicz miał rację że dominującą cechą lewaka jest głupota a ty jesteś świetnym przykładem tego twierdzenia.

0

Zglos komentarz

Reklama