Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Matematyka przerasta tępego prawicowego luda więc merda ogonkiem. Tylko że na 300 przestępstw pe****lskich, 295 zrobili księża. Ale ty tępy ludu się cieszyłeś jak Beata Szydło alias oborowa wróciła ze zwycięstwem 1:27. Pamiętaj ograniczony do klękania polaczku. Ksiądz pe****l to tradycja
Matematyka przerasta tępego prawicowego luda więc merda ogonkiem. Tylko że na 300 przestępstw pe****lskich, 295 zrobili księża. Ale ty tępy ludu się cieszyłeś jak Beata Szydło alias oborowa wróciła ze zwycięstwem 1:27. Pamiętaj ograniczony do klękania polaczku. Ksiądz pe****l to tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adas dzbanie jest tak bo kiedys byla mniejsza tolerancja i kazdy teczowy zbok spier*alal na klera . Zobaczymy za 10-15 lat jakie beda statystyki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będzie 294 pe****lii w kolratkach na 300 oskarżonych. Ta organizacja taka jest. Poza tym kościół katolicki jest odpowiedzialny za3 rozbiór Polski. Czego konsekwencją było zniknięcie Polski z mapy na 123 lata. Kościół katolicki ma tradycje w zdradzie. Faktów nie zmienisz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adas ja nie zmieniam faktow. Prawda jest taka ze tam jest od uja teczowych. Od kad jest wieksza tolerancja liczba powolan zmalala
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli organizacja zwana kościół katolicki to siedlisko zboczeńców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mylisz pojęcia i specjalnie wszystkich wrzucasz do jednego worka. Ksiądz to pe****l, a tęczowy to pe**ł jak Kaczyński
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapominacie też o Kłodzku i pe****li,zoofili działaczy PO czyli PO to było siedlisko zboczeńców?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W każdej grupie społecznej są tacy ludzie, ale różnica polega na tym, że w kaście kościelnej są oni chronieni, a w pozostałych grupach są ujawniani i karani. Poza tym, jak już napisał @Adam64824, największy odsetek tych zboków i zwyroli, tworzą księża katoliccy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo jak byla mniejsza tolerancja teczowych to wiekszosc tam uciekla sie ukryc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już wspominałem tobie oszołomie żebyś udał się do psychiatry no chyba że już byłeś i nic nie wskórał....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poznań w młodości spróbował ale go zabolało i teraz jest walczącym przeciwnikiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
evender a ty jak zwykle z swojego doświadczenia, pewnie za psa służyłeś w Kłodzku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane