Reklama
PiS na śmietnik historii ‼️A winni okradania Polski do pierdla ‼️

PiS na śmietnik historii ‼️A winni okradania Polski do pierdla ‼️

przez misbalu123 — 4 tygodnie temu
20

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
A1S19
4 tygodnie temu

Królik nie znam cyrylicy bo Czarzasty się nie nazywam lewacki bę*****e.

1

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
4 tygodnie temu

Przyszłość wg. prof. Dudka. PiS coraz szybciej zmierza ku politycznej katastrofie. „Jeśli podziały na prawicy, w PiS i Konfederacji, doprowadzą do tego, że w wyborach parlamentarnych 2027 r. będzie aż pięć prawicowych list, Donald Tusk bez większych problemów zachowa władzę” — mówi...

Przyszłość wg. prof. Dudka. PiS coraz szybciej zmierza ku politycznej katastrofie. „Jeśli podziały na prawicy, w PiS i Konfederacji, doprowadzą do tego, że w wyborach parlamentarnych 2027 r. będzie aż pięć prawicowych list, Donald Tusk bez większych problemów zachowa władzę” — mówi prof. Dudek. To zdanie powinno wywołać panikę na Nowogrodzkiej.

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
4 tygodnie temu

- Dudek wskazuje również na rolę Przemysława Czarnka, którego określa jako potencjalną „straceńczą misję”. To wyjątkowo celne określenie. Czarnek od dawna sprawia wrażenie polityka przekonanego, że agresja, ideologiczne okopy i nieustanna wojna kulturowa nadal są skutecznym sposobem mobi...

- Dudek wskazuje również na rolę Przemysława Czarnka, którego określa jako potencjalną „straceńczą misję”. To wyjątkowo celne określenie. Czarnek od dawna sprawia wrażenie polityka przekonanego, że agresja, ideologiczne okopy i nieustanna wojna kulturowa nadal są skutecznym sposobem mobilizacji wyborców. Problem polega na tym, że Polska roku 2026 nie jest już Polską sprzed dekady. Coraz większa część społeczeństwa jest zwyczajnie zmęczona polityczną histerią. Wyborcy oczekują kompetencji, stabilności i spokoju, a nie kolejnych awantur o wszystko.

-1

Zglos komentarz

A1S19
4 tygodnie temu

47? Wczoraj było 35 pod koniec tygodnia rudy będzie miał 150%. Goebbelsowska propaganda idzie pełną parą.

-1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 tygodnie temu

A1S19 - A teraz do ręki weź gazetę nie w cyrylicy!

-3

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
4 tygodnie temu

"Efekt Czarnka"? Wynik PiS znów spada. Przebili psychologiczną granicę. Jeśli wybory parlamentarne odbyłyby się w tę niedzielę, zwycięsko wyszłaby z nich Koalicja Obywatelska — wynika z najnowszego sondażu pracowni CBOS. Czarne chmury zawisły natomiast nad PiS. Wynik partii spadł poniżej progu...

"Efekt Czarnka"? Wynik PiS znów spada. Przebili psychologiczną granicę. Jeśli wybory parlamentarne odbyłyby się w tę niedzielę, zwycięsko wyszłaby z nich Koalicja Obywatelska — wynika z najnowszego sondażu pracowni CBOS. Czarne chmury zawisły natomiast nad PiS. Wynik partii spadł poniżej progu 20 proc.- onet.pl

-1

Zglos komentarz

Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
4 tygodnie temu

Dlaczego cytujesz artykuł onetu sprzed ponad miesiąca? Były już nowsze sondaże i ani w tamtym, ani w tych nowszych nie ma takich liczb, jakie podałeś we wrzutce. Szukaj dalej.

-1

Zglos komentarz

V
Ventusvega 🌾 Wieśniak
4 tygodnie temu

Efekt trolla który nadaje z swoich multikont i ciągle płacze że nie jest trollem a na tej stronie ukrywa się pod nickami: caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, misiek76, pener2500, Edward61257, Judazs, ZephKan, MuchaMol, Blinky, krecik1410, Add...

Efekt trolla który nadaje z swoich multikont i ciągle płacze że nie jest trollem a na tej stronie ukrywa się pod nickami: caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, misiek76, pener2500, Edward61257, Judazs, ZephKan, MuchaMol, Blinky, krecik1410, AddWiochy, hatakumba123, Kacisko666, mambabamba123, misbalu123, kibolsutener123, trumpiet, armagedon123453, Fedora2, Wojtek25791, camovi itd...

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
4 tygodnie temu

Że PiS jest do d**y to wiadomo , ale że Tusk się nie boi wypalenia grdyki po tak mocnych alkoholach... 47.2

-2

Zglos komentarz

Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
4 tygodnie temu

Witam mojego ulubionego propagandystę. Brakowało nam ciebie. Gdy znów zniknąłeś, to pomyślałem że teraz już na pewno Giertych zamknie stronę 😂 Po co się tak hamować? Piszcie od razu że KO ma 98% poparcia, a nie jakieś tam marne 47 🤣

-3

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
4 tygodnie temu

Moje konto bylo zablokowane po raz 18...tak sie boicie moich wstawek i komentarzy!

0

Zglos komentarz

S
4 tygodnie temu

Wszyscy tu trzęsiemy się ze strachu...Ledwo żyjemy z przerażenia;-))

-2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 tygodnie temu

slodomic - Następny ciężki przypadek medyczny. To ilu teraz was jest w tym zamkniętym pokoju bez klamek?

-4

Zglos komentarz

S
4 tygodnie temu

Ty zając naprawdę taki głupi jesteś? Jakiś czas temu wydawało mi się, że udajesz głupiego, ale chyba jednak nie.

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
4 tygodnie temu

Słychać wycie? Znakomicie!!!

-3

Zglos komentarz

P
4 tygodnie temu

Przecież peowcy mają 110%

-5

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 tygodnie temu

poznan2001 - O jeden na prawicy, już cały posikany!

0

Zglos komentarz

S
4 tygodnie temu

Skąd ty bierzesz te liczby propagandysto? Pomyśl czasem choć trochę zanim coś wrzucisz;-))

-5

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 tygodnie temu

slodomic - Ciekawy przypadek medyczny. Pisanie do siebie samego!

-2

Zglos komentarz

S
4 tygodnie temu

Ty naprawdę jesteś zwyczajnie głupi...

1

Zglos komentarz

Reklama