Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
hatakumba123 😏 Szyderca
3 tygodnie temu

Najwięksi twardziele III RP. Mówili „walczymy do końca”, a wyszło „walczymy do pierwszego deszczu”. Bohaterowie. Legenda polskiej prawicy… ale tylko na TikToku. Do następnego „ostatniego bastionu”, chłopaki "

2

Zglos komentarz

V
Ventusvega 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

A mult*troll znowu sam z sobą rozmawia i udaje że ktoś jest zainteresowany tą jego nachalna propagandą.

-4

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

Patrząc na uczestników to i tak by długo nie pociągnęli

2

Zglos komentarz

C
cuba 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

I dobrze . Szkoda że nie wcześniej. Po szoł won z**by

2

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
3 tygodnie temu

Azotoxem to robactwo.....

0

Zglos komentarz

Reklama