Podobne posty
Komentarze
6Czy prawacy juz opanowali otwieranie butelek z przymocowanymi zakretkami?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak zwykle zawszone kundle Putina robią prawacko-katolicka burzę w swojej szklance z prawackimi gó**ami. Prawacko-katolickie ścieki putinowskiej propagandy wymyślają de**lne hasła, a ciemny, modlący się lud to kupuje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten news puścił "ekspert podatkowy Piotr Juszczyk". A ja już widzę, jak następca prezydentowej stoi przy każdym butelkomacie, licząc oddane opakowania i kontrolując jednocześnie imienne paragony otrzymane za pobraną kaucję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederacki fake który powielacie. I po co? Sprawdźcie najpierw a później powielajcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście bo teraz kupując mineralną będziesz musiał podać pesel bez którego nie zwrócisz butelki, a przy każdym butelkomacie pewnie będzie stał urzędnik skarbówki i sprawdzał czy ilość oddana nie przekracza zakupionej. Kupcie se koło pi.. się w czoło, jak można taką durnotę wymyślić i straszyć lu...
Oczywiście bo teraz kupując mineralną będziesz musiał podać pesel bez którego nie zwrócisz butelki, a przy każdym butelkomacie pewnie będzie stał urzędnik skarbówki i sprawdzał czy ilość oddana nie przekracza zakupionej. Kupcie se koło pi.. się w czoło, jak można taką durnotę wymyślić i straszyć ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy każdym automacie będzie stał Tusk i będzie ci liczył butelki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane