Reklama
Reklama

Komentarze

6
H
hatakumba123 😏 Szyderca
2 tygodnie temu

Czy prawacy juz opanowali otwieranie butelek z przymocowanymi zakretkami?

4

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

Jak zwykle zawszone kundle Putina robią prawacko-katolicka burzę w swojej szklance z prawackimi gó**ami. Prawacko-katolickie ścieki putinowskiej propagandy wymyślają de**lne hasła, a ciemny, modlący się lud to kupuje!

1

Zglos komentarz

K
kobuz48 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Ten news puścił "ekspert podatkowy Piotr Juszczyk". A ja już widzę, jak następca prezydentowej stoi przy każdym butelkomacie, licząc oddane opakowania i kontrolując jednocześnie imienne paragony otrzymane za pobraną kaucję.

1

Zglos komentarz

A
AntyTheBill 😏 Szyderca
3 tygodnie temu

Konfederacki fake który powielacie. I po co? Sprawdźcie najpierw a później powielajcie.

0

Zglos komentarz

K
Kramag 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Oczywiście bo teraz kupując mineralną będziesz musiał podać pesel bez którego nie zwrócisz butelki, a przy każdym butelkomacie pewnie będzie stał urzędnik skarbówki i sprawdzał czy ilość oddana nie przekracza zakupionej. Kupcie se koło pi.. się w czoło, jak można taką durnotę wymyślić i straszyć lu...

Oczywiście bo teraz kupując mineralną będziesz musiał podać pesel bez którego nie zwrócisz butelki, a przy każdym butelkomacie pewnie będzie stał urzędnik skarbówki i sprawdzał czy ilość oddana nie przekracza zakupionej. Kupcie se koło pi.. się w czoło, jak można taką durnotę wymyślić i straszyć ludzi.

-1

Zglos komentarz

A1S19
3 tygodnie temu

No proszę, kto by się spodziewał.

-6

Zglos komentarz

L
lukachu116552 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

Przy każdym automacie będzie stał Tusk i będzie ci liczył butelki.

-3

Zglos komentarz

Reklama