Dawniej też kradli, ale nie tak jak za PIS
przez
bolszewik933
— 3 tygodnie temu
Pis kradł miliardy, a teraz rudy nie kradnie i jest jeszcze gorszy rozpi****el niż za pisowców. Jak to jest? NFZ leży i kwiczy, co chwila jakieś pożyczki, wszystko drożeje, a o tempie zadłużania kraju to już szkoda pisać. Gdzie są te pieniądze, których pisiory już nie kradną?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
A1S19 - Witam ruskiego towarzysza. Może jakieś dowody? Gospodarka to nie telewizor, w którym zmiana kanału trwa sekundy. Ale cóż Putina rozkazał barany beczą!
Zgłoszenie zostało wysłane