Reklama
Reklama

Komentarze

8
R
RonaldB 🏆 Master
2 tygodnie temu

No ja myślę, że nie tylko on.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 tygodnie temu

Teraz to nie wiemm czy chodzi mu o Naćpana czy Zełeńskiego. Oboje bronią swoich złych idoli Historycznych jeden Piłsudskiego, który torturował ludzi bez sądu w Berezie, nawet za sprzeciwianie się korupcji w IIRP. A drugi morderców z upa.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
2 tygodnie temu

KO rządziła w Polsce od roku kiedy były wybory prezydenckie,jeśli pisiory potrafili sfałszować wybory ,to alfonsowi słusznie należy się prezydentura.

0

Zglos komentarz

T
2 tygodnie temu

Ten ubecki kapuś to sobie może nie uznawać . Jego prezydentem jest Nawrocki

0

Zglos komentarz

T
2 tygodnie temu

Mamy demokrację i o co ten krzyk lewica przegrała wybory które sama organizowała i teraz placz . Zamiast płakać ciągle niech się szykują do kolejnych wyborów bo z takim rządzeniem to znowu przegrana bd i strata władzy sondaże to pokazują

0

Zglos komentarz

A1S19
2 tygodnie temu

Nigdy nie mów nigdy kablu. Jeszcze nie tak dawno Zełenskiemu w d**ę właziłeś.

-3

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 tygodnie temu

Tym właśnie Lechu różni się od tej małej szczerbatej kaczej dooopy tudzież pewnego pirata, biegającego z gaśnicą. Zeleński doje@@@ał, stanowisko RP jest spójne i jednoznaczne, a Lechu się nie wyłamuje. Co do kablowania, napisz proszę, dlaczego t(f)ój szczerbaty "wuc" nie został internowany, a SB pra...

Tym właśnie Lechu różni się od tej małej szczerbatej kaczej dooopy tudzież pewnego pirata, biegającego z gaśnicą. Zeleński doje@@@ał, stanowisko RP jest spójne i jednoznaczne, a Lechu się nie wyłamuje. Co do kablowania, napisz proszę, dlaczego t(f)ój szczerbaty "wuc" nie został internowany, a SB prawie w ogóle nie było nim zainteresowane ? Przynajmniej do akcji "Hiacynt" ?

1

Zglos komentarz

S
2 tygodnie temu

Przeliczyć głosy!!! Qń jest do tego i chętny i gotowy. Przeliczyć głosy!!! I w Krakowie też:)

-3

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 tygodnie temu

Gdyby Batyr był uczciwy, sam by wnioskował o ponowne liczenie głosów. Niestety, on i reszta kato-pisiackiej mafii z uczciwością mają tyle samo wspólnego co ich szczerbaty "wuc" z kobietami, czyli ziobro. Co do Krakowa ... poczekajmy do wyborów i na to co powiecie i więcej niż pewnym wtopieniu.

Gdyby Batyr był uczciwy, sam by wnioskował o ponowne liczenie głosów. Niestety, on i reszta kato-pisiackiej mafii z uczciwością mają tyle samo wspólnego co ich szczerbaty "wuc" z kobietami, czyli ziobro. Co do Krakowa ... poczekajmy do wyborów i na to co powiecie i więcej niż pewnym wtopieniu.

0

Zglos komentarz

K
kapitan-zbuk 💩 JP 100%
2 tygodnie temu

Bolek ty jusz lepiej nic nie muw a prezydęt jest códowny. Lewaki wyjom normalni się cieszom bjedaki wyjom bo zasiłku nie dadzom

-4

Zglos komentarz

Reklama