Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz to nie wiemm czy chodzi mu o Naćpana czy Zełeńskiego. Oboje bronią swoich złych idoli Historycznych jeden Piłsudskiego, który torturował ludzi bez sądu w Berezie, nawet za sprzeciwianie się korupcji w IIRP. A drugi morderców z upa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
KO rządziła w Polsce od roku kiedy były wybory prezydenckie,jeśli pisiory potrafili sfałszować wybory ,to alfonsowi słusznie należy się prezydentura.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten ubecki kapuś to sobie może nie uznawać . Jego prezydentem jest Nawrocki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mamy demokrację i o co ten krzyk lewica przegrała wybory które sama organizowała i teraz placz . Zamiast płakać ciągle niech się szykują do kolejnych wyborów bo z takim rządzeniem to znowu przegrana bd i strata władzy sondaże to pokazują
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tym właśnie Lechu różni się od tej małej szczerbatej kaczej dooopy tudzież pewnego pirata, biegającego z gaśnicą. Zeleński doje@@@ał, stanowisko RP jest spójne i jednoznaczne, a Lechu się nie wyłamuje. Co do kablowania, napisz proszę, dlaczego t(f)ój szczerbaty "wuc" nie został internowany, a SB pra...
Tym właśnie Lechu różni się od tej małej szczerbatej kaczej dooopy tudzież pewnego pirata, biegającego z gaśnicą. Zeleński doje@@@ał, stanowisko RP jest spójne i jednoznaczne, a Lechu się nie wyłamuje. Co do kablowania, napisz proszę, dlaczego t(f)ój szczerbaty "wuc" nie został internowany, a SB prawie w ogóle nie było nim zainteresowane ? Przynajmniej do akcji "Hiacynt" ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeliczyć głosy!!! Qń jest do tego i chętny i gotowy. Przeliczyć głosy!!! I w Krakowie też:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby Batyr był uczciwy, sam by wnioskował o ponowne liczenie głosów. Niestety, on i reszta kato-pisiackiej mafii z uczciwością mają tyle samo wspólnego co ich szczerbaty "wuc" z kobietami, czyli ziobro. Co do Krakowa ... poczekajmy do wyborów i na to co powiecie i więcej niż pewnym wtopieniu.
Gdyby Batyr był uczciwy, sam by wnioskował o ponowne liczenie głosów. Niestety, on i reszta kato-pisiackiej mafii z uczciwością mają tyle samo wspólnego co ich szczerbaty "wuc" z kobietami, czyli ziobro. Co do Krakowa ... poczekajmy do wyborów i na to co powiecie i więcej niż pewnym wtopieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bolek ty jusz lepiej nic nie muw a prezydęt jest códowny. Lewaki wyjom normalni się cieszom bjedaki wyjom bo zasiłku nie dadzom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane