Podobne posty
Komentarze
3Nawywijal to pojdzie siedziec.Nie widze nigdzie postow "murem za" lub ze to nagonka polityczna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszelkie pretensje kieruj do prokuratury Europejskiej EPPO wystąpiła do Sejmu o uchylenie jego immunitetu posła Koalicji Obywatelskiej Wojciecha Króla, aby móc prowadzić wobec niego dalsze czynności procesowe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pretensje? Ile ci PiSdzielscu płacą, że aż tracisz czas na montowanie takich infografik??? Ile tej kasy, którą dostajesz, pochodzi z tego, co twoi PiSdzielscy kuple zajebali??? z respiratorów (niedziałających) z maseczek (które do niczego się nie nadawały) itd. itd... O złodzieju Ziobrze, który prze...
Pretensje? Ile ci PiSdzielscu płacą, że aż tracisz czas na montowanie takich infografik??? Ile tej kasy, którą dostajesz, pochodzi z tego, co twoi PiSdzielscy kuple zajebali??? z respiratorów (niedziałających) z maseczek (które do niczego się nie nadawały) itd. itd... O złodzieju Ziobrze, który przekręcił grube miliony nie wspomnę. A to jest gościu dopiero... PODEJRZEWANY!!! Nawet nikt mu zarzutów nie postawił!!! I na koniec. Jak bardzo trzeba być życiowo spierd.olonym, żeby za idola wziąć sobie starego dziada, który NICZEGO w życiu nie zrobił, NICZEGO nie osiągnął, a uważa się za najmądrzejszego na świecie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"lewackie gó**o"? a ty koleś kim jesteś? zapierdalasz na etacie dla swojego pana, który żyje z tego, że na niego harujesz. a on ci płacie marne grosze. jesteś zwykłym robolem gościu - PROLETARIATEM!!! zwykłem - LEWAKIEM!!! i się ciesz, że twoi przodkowie załatwili ci ośmiogodzinny dzień pracy, bo by...
"lewackie gó**o"? a ty koleś kim jesteś? zapierdalasz na etacie dla swojego pana, który żyje z tego, że na niego harujesz. a on ci płacie marne grosze. jesteś zwykłym robolem gościu - PROLETARIATEM!!! zwykłem - LEWAKIEM!!! i się ciesz, że twoi przodkowie załatwili ci ośmiogodzinny dzień pracy, bo byś na swojego pana zapier.dalał po 12, a może i 16 godzin na dobę! największe osiągnięcie (prawdziwej) prawicy - tej, która żyje z kapitału, to przekonanie takich sfrustrowanych roboli jak ty, żeby na nich głosowali! bądź pewien, że NICZEGO od nich, w zamian za swój głos nie dostaniesz!! a jeszcze cię okradną jak tylko dasz im kasę np. kupując krypto :D :D :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy trzeba ci tłumaczyć jak sześciolatkowi? Myślałem, że tylko wyborcy pisu i konfy są tak tępi, ale okazuje się, że nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane