Podobne posty
Komentarze
4Jak zwykle pisowskie qrwy bronią swoich,moralność Kalego dalej cweele udajecie że tylko ludzie od rudego mają coś za uszami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież tusi ekskremencie sprawa dotyczy POwskich złodziei i kłamcy trzaskowskiego. Jak były takie afery za PIS to darłeś swój szczerbaty pysk pod niebiosa i słusznie że darłeś, teraz znowu go drzesz bo śmiał ktoś za to samo zwrócić uwagę POwcom. Przypominam ci że PIS (między innymi za to) nie rząd...
Przecież tusi ekskremencie sprawa dotyczy POwskich złodziei i kłamcy trzaskowskiego. Jak były takie afery za PIS to darłeś swój szczerbaty pysk pod niebiosa i słusznie że darłeś, teraz znowu go drzesz bo śmiał ktoś za to samo zwrócić uwagę POwcom. Przypominam ci że PIS (między innymi za to) nie rządzi od 2 lat i to że pisiory tak robiły to nie jest żadne usprawiedliwienie dla obecnych złodziei a ty w tak bezczelny sposób próbujesz ich bronić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślisz mult*trolu że jak konto zmienisz to nikt cię nie pozna pisowski spermopiju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na temat KOwski kałożerco pisz. Za jednego się dzisiaj smrodzie wziąłem, teraz się zajmę twoimi wpisami, jeśli się natknę na jakikolwiek twój wpis łamiący 135 § 2 KK to skończysz jak twój kolega geronimo i nawet ukrywanie się za granicą ci pe****lu nie pomoże.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od ssania i to psu (jak to w PO jest modne) to jesteś ty i twoja matka pe.dofilu. Każdy tutaj wie że uciekłeś z Polski bo chciano co postawić zarzuty o ped.ofilię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Twój stary mi nie dawał za to tobie dawał i w m.ordę i w doopę i z doopy do mo.rdy. Widzę że ped.ofilia u was jest rodzinna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wraca sprawa męża Elżbiety Witek. Jest decyzja prokuratury. Prokuratura Okręgowa w Legnicy ponownie wszczęła śledztwo po doniesieniu córki zmarłej pacjentki, dla której zabrakło miejsca na OIOM w Legnicy. W tle jest sprawa męża byłej marszałek Sejmu Elżbiety Witek, który przebywał tam na oddziale pr...
Wraca sprawa męża Elżbiety Witek. Jest decyzja prokuratury. Prokuratura Okręgowa w Legnicy ponownie wszczęła śledztwo po doniesieniu córki zmarłej pacjentki, dla której zabrakło miejsca na OIOM w Legnicy. W tle jest sprawa męża byłej marszałek Sejmu Elżbiety Witek, który przebywał tam na oddziale przez dwa lata i osiem miesięcy. Ta sama prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa przed dwoma laty. Tym razem wszczęto je pod kątem błędu medycznego. - onet.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sprawa wypłynęła w 2023 roku: mąż witek spędził prawie 3 lata na OIOM-ie, a koszt koszt tego "leżakowania" 5,8 mln zł. sucharem jest wykorzystywanie stanowiska politycznego do wymuszania takiego traktowania przez szpital, a nie wspominanie o tym. btw. kasy za to dalej nie zwróciła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez ponad 2 lata hospitalizowano znajdującego się w stanie wegetatywnym męża Elżbiety Witek - Stanisława Witka , na oddziale intensywnej terapii w legnickim szpitalu, zamiast w hos**cjum.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niebawem się dowiesz, bo wystąpiłem a status oskarżyciela posiłkowego. I nie kompromituj się z wyzywaniem Polaków od ruskich bo w tej kwestii to cię Łowca Onuc totalnie rozjechał dowodząc twoja marną proweniencję z głębokich stepów ZSRR.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Główny portalowy tusi troll geronimo dostał zlecenie na wybielanie KOwskich przekrętów. Przypominam ci tusi trollu że właśnie dlatego pogoniliśmy pisiorów, teraz was pogonimy. Niedługo odpowiesz prawnie za pomówienia więc dowiemy się w jakim soku z buraka albo w jakim samorządzie jesteś zatrudniony...
Główny portalowy tusi troll geronimo dostał zlecenie na wybielanie KOwskich przekrętów. Przypominam ci tusi trollu że właśnie dlatego pogoniliśmy pisiorów, teraz was pogonimy. Niedługo odpowiesz prawnie za pomówienia więc dowiemy się w jakim soku z buraka albo w jakim samorządzie jesteś zatrudniony z POwskiego nadania :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tylko kibicuje...takiej holocie jak Ty! Widze ze poziom intelektualny trolli porawicy Putina bardzo spada!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co do putina to Łowca Onuc cię wyjaśnił do spodu. Jesteś zwykła płatna kukiełką, która się sprzedała za jakąś synekurkę. Do tego nie za mądrą kukiełką bo narażasz się na odpowiedzialność karną. I nawet to że Żurek jest ministrem ci nie pomoże, bo zawiadomienie które złożyłem obliguje z urzędu jego...
Co do putina to Łowca Onuc cię wyjaśnił do spodu. Jesteś zwykła płatna kukiełką, która się sprzedała za jakąś synekurkę. Do tego nie za mądrą kukiełką bo narażasz się na odpowiedzialność karną. I nawet to że Żurek jest ministrem ci nie pomoże, bo zawiadomienie które złożyłem obliguje z urzędu jego podwładnych do podjęcia sprawy, a wtedy wszyscy się dowiemy kim jesteś. I nawet jeśli będą cię w myśl doktryny Neumanna bronić jak niepodległości ( a myślę że nie będą bo mają setki takich bezmyślnych trolli i paru poświęcą w imię rzekomej walki z hejtem) to dwa lata szybko zlecą ale my o tobie nie zapomnimy :) Do tego czeka cię jeszcze przeprawa cywilna i karna z lekarzem którego pomówiłeś :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane