Reklama
Obudź się Polsko! Sama zadłuża szpital nie płacąc za 2 lata pobytu męża na ojomie

Obudź się Polsko! Sama zadłuża szpital nie płacąc za 2 lata pobytu męża na ojomie

przez geronimo — 1 dzień temu
Teraz się zaczęło. Rozkręcili sami na siebie aferę. Tancerka Rydzyka to się zna na szpitalach ilu ludzi zmarło w Legnicy bo mąż leżał miesiącami.
21

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

Jak zwykle pisowskie qrwy bronią swoich,moralność Kalego dalej cweele udajecie że tylko ludzie od rudego mają coś za uszami

2

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Przecież tusi ekskremencie sprawa dotyczy POwskich złodziei i kłamcy trzaskowskiego. Jak były takie afery za PIS to darłeś swój szczerbaty pysk pod niebiosa i słusznie że darłeś, teraz znowu go drzesz bo śmiał ktoś za to samo zwrócić uwagę POwcom. Przypominam ci że PIS (między innymi za to) nie rząd...

Przecież tusi ekskremencie sprawa dotyczy POwskich złodziei i kłamcy trzaskowskiego. Jak były takie afery za PIS to darłeś swój szczerbaty pysk pod niebiosa i słusznie że darłeś, teraz znowu go drzesz bo śmiał ktoś za to samo zwrócić uwagę POwcom. Przypominam ci że PIS (między innymi za to) nie rządzi od 2 lat i to że pisiory tak robiły to nie jest żadne usprawiedliwienie dla obecnych złodziei a ty w tak bezczelny sposób próbujesz ich bronić.

-1

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

Myślisz mult*trolu że jak konto zmienisz to nikt cię nie pozna pisowski spermopiju

0

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Na temat KOwski kałożerco pisz. Za jednego się dzisiaj smrodzie wziąłem, teraz się zajmę twoimi wpisami, jeśli się natknę na jakikolwiek twój wpis łamiący 135 § 2 KK to skończysz jak twój kolega geronimo i nawet ukrywanie się za granicą ci pe****lu nie pomoże.

-1

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

Przeszły mnie dreszcze proszę o jeszcze🤣

1

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

To bardzo dobrze pedo.filu.

-2

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

Ssij cweelu po same bile,możesz mi naskoczyć dziecioyebco

2

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Od ssania i to psu (jak to w PO jest modne) to jesteś ty i twoja matka pe.dofilu. Każdy tutaj wie że uciekłeś z Polski bo chciano co postawić zarzuty o ped.ofilię.

-2

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

To co już mnie znalazłeś ciotko?🤣

2

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

Gdyby stary ci nie dawał do pyska to byś z głodu zdechł

2

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Twój stary mi nie dawał za to tobie dawał i w m.ordę i w doopę i z doopy do mo.rdy. Widzę że ped.ofilia u was jest rodzinna.

-2

Zglos komentarz

K
1 dzień temu

A ten suchar ile już ma lat tez 20 jak ostatnie. D**a płonie grzać kotlety

-1

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
1 dzień temu

Wraca sprawa męża Elżbiety Witek. Jest decyzja prokuratury. Prokuratura Okręgowa w Legnicy ponownie wszczęła śledztwo po doniesieniu córki zmarłej pacjentki, dla której zabrakło miejsca na OIOM w Legnicy. W tle jest sprawa męża byłej marszałek Sejmu Elżbiety Witek, który przebywał tam na oddziale pr...

Wraca sprawa męża Elżbiety Witek. Jest decyzja prokuratury. Prokuratura Okręgowa w Legnicy ponownie wszczęła śledztwo po doniesieniu córki zmarłej pacjentki, dla której zabrakło miejsca na OIOM w Legnicy. W tle jest sprawa męża byłej marszałek Sejmu Elżbiety Witek, który przebywał tam na oddziale przez dwa lata i osiem miesięcy. Ta sama prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa przed dwoma laty. Tym razem wszczęto je pod kątem błędu medycznego. - onet.pl

2

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 dzień temu

sprawa wypłynęła w 2023 roku: mąż witek spędził prawie 3 lata na OIOM-ie, a koszt koszt tego "leżakowania" 5,8 mln zł. sucharem jest wykorzystywanie stanowiska politycznego do wymuszania takiego traktowania przez szpital, a nie wspominanie o tym. btw. kasy za to dalej nie zwróciła.

2

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
1 dzień temu

Przez ponad 2 lata hospitalizowano znajdującego się w stanie wegetatywnym męża Elżbiety Witek - Stanisława Witka , na oddziale intensywnej terapii w legnickim szpitalu, zamiast w hos**cjum.

-1

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

No i za to pogoniliśmy pisiorów, teraz pogonimy was.

1

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
1 dzień temu

A dokladniej... kim jestescie Wy ruskie trolle?

-2

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Niebawem się dowiesz, bo wystąpiłem a status oskarżyciela posiłkowego. I nie kompromituj się z wyzywaniem Polaków od ruskich bo w tej kwestii to cię Łowca Onuc totalnie rozjechał dowodząc twoja marną proweniencję z głębokich stepów ZSRR.

2

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Główny portalowy tusi troll geronimo dostał zlecenie na wybielanie KOwskich przekrętów. Przypominam ci tusi trollu że właśnie dlatego pogoniliśmy pisiorów, teraz was pogonimy. Niedługo odpowiesz prawnie za pomówienia więc dowiemy się w jakim soku z buraka albo w jakim samorządzie jesteś zatrudniony...

Główny portalowy tusi troll geronimo dostał zlecenie na wybielanie KOwskich przekrętów. Przypominam ci tusi trollu że właśnie dlatego pogoniliśmy pisiorów, teraz was pogonimy. Niedługo odpowiesz prawnie za pomówienia więc dowiemy się w jakim soku z buraka albo w jakim samorządzie jesteś zatrudniony z POwskiego nadania :)

-2

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
1 dzień temu

Ja tylko kibicuje...takiej holocie jak Ty! Widze ze poziom intelektualny trolli porawicy Putina bardzo spada!

0

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Co do putina to Łowca Onuc cię wyjaśnił do spodu. Jesteś zwykła płatna kukiełką, która się sprzedała za jakąś synekurkę. Do tego nie za mądrą kukiełką bo narażasz się na odpowiedzialność karną. I nawet to że Żurek jest ministrem ci nie pomoże, bo zawiadomienie które złożyłem obliguje z urzędu jego...

Co do putina to Łowca Onuc cię wyjaśnił do spodu. Jesteś zwykła płatna kukiełką, która się sprzedała za jakąś synekurkę. Do tego nie za mądrą kukiełką bo narażasz się na odpowiedzialność karną. I nawet to że Żurek jest ministrem ci nie pomoże, bo zawiadomienie które złożyłem obliguje z urzędu jego podwładnych do podjęcia sprawy, a wtedy wszyscy się dowiemy kim jesteś. I nawet jeśli będą cię w myśl doktryny Neumanna bronić jak niepodległości ( a myślę że nie będą bo mają setki takich bezmyślnych trolli i paru poświęcą w imię rzekomej walki z hejtem) to dwa lata szybko zlecą ale my o tobie nie zapomnimy :) Do tego czeka cię jeszcze przeprawa cywilna i karna z lekarzem którego pomówiłeś :)

-2

Zglos komentarz

Reklama