Reklama
Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
16 godzin temu

sugerujesz ze w warszawce rządzonej przez KO jest nepotyzm kolesiostwo i yebanie kasy podatnika? no cy ty tak nie można bo obrażasz święte KO i uśmiechniętego dwugodzinnego prezydenta. przecież wiadomo ze tylko pisdzielce tak robili a KO sie tym brzydzi xd

1

Zglos komentarz

A1S19
18 godzin temu

To na pewno wina kaczora i Putina, a jak ktoś myśli inaczej to jest ruska onuca i troll.

-1

Zglos komentarz

Reklama