Kto jest kierownikiem tego całego burdelu w Warszawie?
przez
OgarNee5g21283
— 18 godzin temu
sugerujesz ze w warszawce rządzonej przez KO jest nepotyzm kolesiostwo i yebanie kasy podatnika? no cy ty tak nie można bo obrażasz święte KO i uśmiechniętego dwugodzinnego prezydenta. przecież wiadomo ze tylko pisdzielce tak robili a KO sie tym brzydzi xd
Zgłoszenie zostało wysłane
To na pewno wina kaczora i Putina, a jak ktoś myśli inaczej to jest ruska onuca i troll.
Zgłoszenie zostało wysłane