Co ty Bartek, kolegów nie poznajesz?
przez
ZeigeistHisStory
— 1 dzień temu
Zgłoszenie zostało wysłane
geronimo, bax, wymyślcie szybko jakiś fikołek, najlepiej zwalcie wszystko na PIS , albo przynajmniej że PIS to jeszcze bardziej
Zgłoszenie zostało wysłane
A Wy naiwnie myślicie, że takie "fotki wyborcze" to oczywiście wyłącznie ze znajomymi się robi ... ? :-D Oni mogli nigdy nie stać koło siebie ... No ale to najlepszy dowód, że są przyjaciółmi i prawie spowinowaceni .... eeech.
Zgłoszenie zostało wysłane