Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 dzień temu

🤣🤣🤣wszyscy tacy sami.

2

Zglos komentarz

V
1 dzień temu

geronimo, bax, wymyślcie szybko jakiś fikołek, najlepiej zwalcie wszystko na PIS , albo przynajmniej że PIS to jeszcze bardziej

2

Zglos komentarz

K
kubanos69 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

A Wy naiwnie myślicie, że takie "fotki wyborcze" to oczywiście wyłącznie ze znajomymi się robi ... ? :-D Oni mogli nigdy nie stać koło siebie ... No ale to najlepszy dowód, że są przyjaciółmi i prawie spowinowaceni .... eeech.

-5

Zglos komentarz

Reklama