Czym by to zakryć?
przez
ZeigeistHisStory
— 2 godziny temu
Może by tak znowu spuścić gó**o do Wisły?
Teraz są inne tematy zastępcze. Planeta już nie płonie to czas na dziki i zwierzaczki futerkowe, cały FB zaje***y tym gównem.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie jesteśmy* głupimi Amerykanami chociaż pis bardzo by tego chciał. Nie głosowaliśmy na pis i nie zagłosujemy.
Zgłoszenie zostało wysłane