Podobne posty
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lech Kaczyński stawiał tylko na miękkie narkotyki. Pozostawił po sobie w pałacu miliony pustych małpek. Batyr, jak przystało na 100% Amerykanina stawia na dragi. Ciekawe jak długo. Pierwsze objawy przedawkowania już miał!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hola, hola! wóda jest w Polsce legalna, SNUS+ nie, to raz. ich prezydentury dzieli prawie ~30 lat - alkohol był wtedy powszechny na każdym spotkaniu biznesowym i politycznym, a dzisiaj negocjacje z nawalonym partnerem w korporacji, to zwyczajny obciach, to dwa. poza tym, pomimo wszystko Kwaśniewski...
hola, hola! wóda jest w Polsce legalna, SNUS+ nie, to raz. ich prezydentury dzieli prawie ~30 lat - alkohol był wtedy powszechny na każdym spotkaniu biznesowym i politycznym, a dzisiaj negocjacje z nawalonym partnerem w korporacji, to zwyczajny obciach, to dwa. poza tym, pomimo wszystko Kwaśniewski miał styl i starał się być Prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na poglądy polityczne, a ten drugi.... szkoda gadać. więc, z czym do ludzi? :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane