Reklama
Reklama

Komentarze

27
A
asiunia20000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

BO POLAK POTRAFI

0

Zglos komentarz

D
dracus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żadna wiocha, tam jest po prostu objazd przez piekło ;)))

0

Zglos komentarz

A
Akatkas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wyższa szkoła jazdy...

0

Zglos komentarz

S
scania 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Polsak to piykno kraj ale dziwna kraj ;D a najdziwniejsza w tym kraj to rządowa(na wiejskiej w warszawie) kraj ;P

0

Zglos komentarz

E
erni3112 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jeest Polska:)

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten środkowy fakt przekręcony może być.. ale tylko to bo sam wątpię że by ktokolwiek zmontował/zdemontował (Z was)

0

Zglos komentarz

S
Sadiztik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kuźwa, nie wiedziałem, że w Polsce mamy podziemnie objazdy, chyba muszę częściej z domu wychodzić.

0

Zglos komentarz

F
fanam1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

JAK TO MUSISZ SIE NAPRACOWAĆ ŻEBY BYĆ NA WIOCHA BO NA PEWNO TO NIE DROGOWCY

0

Zglos komentarz

D
dw90 😏 Szyderca
14 lat temu

To do góry nogami mnie rozwaliło xD

0

Zglos komentarz

M
miiilosz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żul se znak przekręcił...

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
14 lat temu

Polska.

0

Zglos komentarz

K
krzysiekgaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

banda jakichś pijanych matołów po pijaku miała zabawę pewnie. ja to tak widzę...

0

Zglos komentarz

J
Jemiol52 😏 Szyderca
14 lat temu

Komuś sie za*******e nudziło;D

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Widzę, że nawet przez Chiny można dojechać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A co mieć Chiny do Polska? bo ja nie rozumieć??? :(

0

Zglos komentarz

N
14 lat temu

POlska w budowie.

0

Zglos komentarz

L
lolek778 🌾 Wieśniak
14 lat temu

objazd = odjazd!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ch*ja. Fake jak sku*wysyn, a wy się podniecacie jak tępe stado osłów.

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

I tak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu ;)

0

Zglos komentarz

F
fadromka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie odjazd

0

Zglos komentarz

S
Szpadelek 😏 Szyderca
14 lat temu

Brakuje strzałki w górę-dlatego wiocha ;)

0

Zglos komentarz

M
Majabanga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ktoś sobie łacha zrobił w nocy obracając znak na dole i zaraz trafia to na wioche ;)

0

Zglos komentarz

P
psycholl21 🎖️ Snajper
14 lat temu

Photoshop!!!!

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

ale przynajmniej jakoś porządnie zrobiony :) A nie jak niektóre tutaj foty przedstawione...

0

Zglos komentarz

F
filipbaza 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jaki typek z MAXIKAZ, dał wszystkim minusa żeby być wyróżniony!

0

Zglos komentarz

M
maxikaz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak to jest, jak się zatrudnia rozmaitych baranów ze znajomościami na stanowiskach kierowniczych:p

0

Zglos komentarz

W
Wera27 🎖️ Snajper
14 lat temu

Widzę, że nawet metro się rozbudowało na potrzeby Euro 2012

0

Zglos komentarz

R
ruchaszewski 🏹 Łowca
14 lat temu

Budujemy stadiony,ronda,drogi,wszystko....(Objazd do 2038 roku...)

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Kierunek rozwoju raju na Wisla.

0

Zglos komentarz

Reklama