Reklama
Reklama

Komentarze

105
C
cellarka 🎖️ Snajper
14 lat temu

Przypomina szefa z Inspektora Gadżeta... On też lubił siedzieć w śmietnikach.

0

Zglos komentarz

K
kowalska213 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zastanawia mnie także, jak on z tego wyszedł...

0

Zglos komentarz

G
grotesska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mnie bardziej nurtuje w jakim celu.

0

Zglos komentarz

C
cellarka 🎖️ Snajper
14 lat temu

Wlazł zapewne aby uratować małego kotka który utknął na dnie w poszukiwaniu pożywienia...

0

Zglos komentarz

D
DJ_lubie_wioche 😏 Szyderca
14 lat temu

ja stawiam na to, że bawił się w chowanego

0

Zglos komentarz

K
kowalska213 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie się z kolegami założyć... I tekst : Nie zrobisz tego.

0

Zglos komentarz

K
kowalska213 🌾 Wieśniak
14 lat temu

*założył

0

Zglos komentarz

F
futrzak83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ktos mu w tym pomagal:) sam nie mial szans zeby tam wlezc:)

0

Zglos komentarz

Z
zerothree 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jego cień wygląda jak paszcza krokodyla.

0

Zglos komentarz

J
jaroomx3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

trafne spostrzeżenie:P

0

Zglos komentarz

P
pani-emonayn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obawiam się, że to fragment nieboszczyka.

0

Zglos komentarz

M
manieqm997 🏹 Łowca
14 lat temu

a mi szkoda tej hondy ze jest na takiej fotce :(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Zapewne górna część jest ruchoma lub urwana i położona na tyłku...

0

Zglos komentarz

K
kamilcia012 🌾 Wieśniak
14 lat temu

od razu widać że to jakas kukła, normalny tułów człowieka by tam się nie zmieścił...po prostu inaczej by to wyglądało

0

Zglos komentarz

T
tyger1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

We łbie śmietnik... a może to szło odwrotnie???

0

Zglos komentarz

N
NieMamLoginuBejbe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie bardziej zastanawia jak on wyjdzie.

0

Zglos komentarz

K
kotara123 💩 JP 100%
14 lat temu

Poniósł go MELANŻ :D

0

Zglos komentarz

Q
QaTaRi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chciał może polizać dno kosza bo ktos wylał piwo do srodka :D

0

Zglos komentarz

R
RasTak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kukiełka ? :D a jak wszedł tam no to serio, jak on wyjdzie hehe

0

Zglos komentarz

D
dianusia 🏆 Master
14 lat temu

Dziwne to jak on tam zmieścił resztę ciała.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Juwenalia.

0

Zglos komentarz

P
Piterq2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przecież to nogi od manekin ;p

0

Zglos komentarz

E
EminemTheBest 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie zastanawia jedno.. Jak on wyjdzie?

0

Zglos komentarz

X
Xasax 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przecież to nie jest człowiek, tylko wsadzone jakieś nogi manekina albo coś podobnego... co za tłuki sądzą, że tam siedzi człowiek ;|

0

Zglos komentarz

B
Boodzik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgadzam się...jedynie co do słowa tłuk...a może TUK?

0

Zglos komentarz

K
kisiel1992 🎖️ Snajper
14 lat temu

SZCZECIN !!

0

Zglos komentarz

R
Rybcia123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mnie zastaniawia,po co?

0

Zglos komentarz

N
nightriders87 ⚔️ Jedi
14 lat temu

Ciekawe o co sie założył bo jak by za free z siebie zrobił takiego durnia to koleś jest najgłupszym frajerem.

0

Zglos komentarz

D
dragi09 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bardziej to mnie zastanawia jak wyjdzie ;D

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
14 lat temu

Załamany koszykarz który nie dostał się do NBA w drafcie

0

Zglos komentarz

D
Duch97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To już na wiocha.pl było z 50 razy ... masz łapkę w dół za dodawanie tego samego...

0

Zglos komentarz

L
ludacris 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Polska ;)

0

Zglos komentarz

B
bubsztyl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Student potrafi wszystko, zwłaszcza na Juwenaliach. Pozdrowienia ze Szczecina ;p.

0

Zglos komentarz

K
kamilozza 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Od frontu

0

Zglos komentarz

M
mati1243 🌾 Wieśniak
14 lat temu

http... pomozcie wejdzce w link tylko tyle a jesli tez hccecie grac to rejestrowac sie prz ten link http...

0

Zglos komentarz

N
nikekaras 🌾 Wieśniak
14 lat temu

This is the Polish

0

Zglos komentarz

M
mrdraco 💩 JP 100%
14 lat temu

minus za durnotę wrzucającego

0

Zglos komentarz

B
baglovemonica 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czemu miał wchodzić? wyrzucił poprostu swoje nogi do kosza

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
14 lat temu

...to proste:po pijanemu...:)

0

Zglos komentarz

T
turbotyka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja wam powiem cos co wyjasni jak on tam wszedl;d Student po pijaku zrobi wszystko;d

0

Zglos komentarz

X
xBoski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na pewno sam nie wszedł ani sam nie wyszedł :D i to nie manekin :P

0

Zglos komentarz

S
savu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak to nie jest czlowiek tylko manekin z tasmy i tektury, na discovery byla kiedys taka reklama co ludzie robia takie manekiny i umieszczaja je w dziwnych miejscach..

0

Zglos komentarz

B
buczo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a nie zastanawia Cię po co tam wszedł?

0

Zglos komentarz

K
Krzysiek666M 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie zastanawia gdzie Ty masz rozum i czy w ogóle go posiadasz. Przecież to nogi od manekina;D

0

Zglos komentarz

S
sowek1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ku**a osly to nie sa nogi od manekina haha smietink sie przechyla i otwierasz go haha dobrze macie na bani

0

Zglos komentarz

L
luka4420 🌾 Wieśniak
14 lat temu

GDY BY TO NIE BYL MANEKIN IE MAIL BY TAK NOG PROSTO INTELIGENCI

0

Zglos komentarz

L
luka4420 🌾 Wieśniak
14 lat temu

C**J

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
14 lat temu

Nogi zdradzają wszystko :] Jesteście naiwni !!! Zobaczcie na kolana wyraźnie widać kant czegoś ostro ściętego ( konstrukcja z kilku beleczek z drewna ) poza tym coś wystaje z nogawki przy bucie zapewne jest to jakiś wypełniacz którego użyto w celu nadania kształtu nóg ... oj dzieciaki ...

Nogi zdradzają wszystko :] Jesteście naiwni !!! Zobaczcie na kolana wyraźnie widać kant czegoś ostro ściętego ( konstrukcja z kilku beleczek z drewna ) poza tym coś wystaje z nogawki przy bucie zapewne jest to jakiś wypełniacz którego użyto w celu nadania kształtu nóg ... oj dzieciaki ...

0

Zglos komentarz

D
DuduSboSs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejny przykład na to że tym portalem rządzą jakieś dzieciaki -.- A jak widzę niektóre komentarze to mi się śmiać chce z waszej głupoty pomyślcie logicznie jakim cudem koleś by do kosza wlazł, poza tym jak byście byli bardziej spostrzegawczy to zobaczycie jakie nogi a ile miejsca na głowę i brzuch

Kolejny przykład na to że tym portalem rządzą jakieś dzieciaki -.- A jak widzę niektóre komentarze to mi się śmiać chce z waszej głupoty pomyślcie logicznie jakim cudem koleś by do kosza wlazł, poza tym jak byście byli bardziej spostrzegawczy to zobaczycie jakie nogi a ile miejsca na głowę i brzuch

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Student, za piwo, bez problemu wlazłby. Zakład?:)

0

Zglos komentarz

M
midgarzulum ⚔️ Jedi
14 lat temu

nie którzy nie potrafią analizować zdjęcia

0

Zglos komentarz

T
TheSprex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widać, że tam są śm***i, więc gdzie by się człowiek zmieścił? Poza tym nienaturalnie jest ułożony. Mi to wygląda na nogi od manekina.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

zdolnych w Polsce nie brakuje:)

0

Zglos komentarz

A
alma 😏 Szyderca
14 lat temu

widać że to manekin, wystarczy spojrzeć na kolana jakie kanciaste :)

0

Zglos komentarz

N
navigator4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież to już było..

0

Zglos komentarz

N
natala0702 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie powiedziane. wystarczy ze koles jest na prawde chudy a klapa od smietnika byla oberwana...

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
14 lat temu

Cień fajny, jak ojca cow and chciken.

0

Zglos komentarz

M
14 lat temu

UWAGA - PYTANIE!!! Czy ktoś zna użytkownika Moxi2???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mam avatar podobny do Ciebie:)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

piotrek2011m hahahahahaha

0

Zglos komentarz

P
PatrzKomuUfasz0 🏹 Łowca
14 lat temu

piotrek2011m ladnie dowalił hahaha :D

0

Zglos komentarz

M
14 lat temu

hehe, skoro wołacie na nią Piotr, to nawet pasuje. Tak się składa że posiada penisa.

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

chyba dostał kosza

0

Zglos komentarz

G
Groch55 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja bym tutaj zaryzykował stwierdzeniem "Jak on tam zanurkował??"

0

Zglos komentarz

L
Low78 💩 JP 100%
14 lat temu

nie no napiszcie jeszcze raz, że to nogi od manekina, bo nie ogarnęłam jeszcze -,-

0

Zglos komentarz

W
wasylus1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uchylę rąbek tajemnicy- w taki sam sposób jak wyjmują z kosza śm***i, tylko odwrotnie

0

Zglos komentarz

C
Cebula8321 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jest taka grupa, która robi takie manekiny i robią rzeczy tego typu.

0

Zglos komentarz

R
rafcio20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Adi, to de**le sa...:P

0

Zglos komentarz

V
Valkyrie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak byście oglądali program Discovery to tam na reklamach była kobieta która z foli oraz taśmy klejącej robiła takie figury jak postacie ludzi i ubierała je w ciuchy ludzi ale to jest za poważny program dla was

0

Zglos komentarz

Y
yurakar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak to jest fragment z jej sztuki ;) chciałem to samo napisać :P

0

Zglos komentarz

C
cesarangelo 🎖️ Snajper
14 lat temu

To zdjęcie widziałem w artykule w związku z juwenaliami. Po prostu studenciaki robią sobie jaja! Gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

V
v4ns 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Autorze napisz jeszcze raz w komentarzu "zastanawia mnie tylko jak on tam wszedł"

0

Zglos komentarz

E
EMERSION 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wyglada jak fake.

0

Zglos komentarz

R
rj84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te kosze sie obracaja po odblokowaniu :)

0

Zglos komentarz

M
maniek_ski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No ciekawe jak tam wlazł i jak zrobił te kanciaste kolano prawie 90 stopni.

0

Zglos komentarz

P
pansawik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z tego co widzialem pewien koles w europie robi takie wlasnie kukly ktore maja na celu sprzeciwic sie zasmiecaniu swiata, ale rownie dobrze moze byc to kogos dowcip.

0

Zglos komentarz

P
Prosty90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może coś mu tam wpadło ? ;>

0

Zglos komentarz

S
Stokrotka166 🌾 Wieśniak
14 lat temu

raczej ktoś mu tam pomógł ,,wejść,,

0

Zglos komentarz

O
ostrychleb 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie bardziej zastanawia jak on wyjdzie stamtąd

0

Zglos komentarz

S
szcz14 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hardkorowy koksu

0

Zglos komentarz

K
kropelkasiku 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on tam nie wszedl tylko ktos go wyrzucil

0

Zglos komentarz

W
wolnynick22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie czuł się niepotrzebny ... :D

0

Zglos komentarz

Y
you.da.one 🏹 Łowca
14 lat temu

a mnie zastanawia jak wyszedł ?

0

Zglos komentarz

D
Davkro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rz-ów? :D

0

Zglos komentarz

K
Kainiro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Juwenalia...

0

Zglos komentarz

M
michale23 😏 Szyderca
14 lat temu

nie musisał wychodzić bo to jest manekin na spodnie:) i ma tylko nogi z d**ą

0

Zglos komentarz

C
czarownica1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Głupi zawsze znajdzie jakiś sposób żeby zrobić z siebie jeszcze większego de**la

0

Zglos komentarz

S
sowek1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

powiem i dalej i tak toczycie ta rozmowe manekina . normalnie koleś tam wszedł bo te kosze sie przekręcają i nie myslicie

0

Zglos komentarz

B
busoni 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zdjęcia w s**czach,skwarki z solarki,plastiki z pyskoskurczem,różowe dziunie i dziuńki-ok.Zgoda.To jest wiocha.Ale dlaczego wiochą ma być fotka zrobiona dla jaj?Przeklejona ze "Student potrafi"?Admin!Pobudka!

0

Zglos komentarz

M
Madara1994 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Naprawdę śmieeeeerdząca sprawa.

0

Zglos komentarz

C
Church_Destroyer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szczecin, Aleja Piastów?

0

Zglos komentarz

B
bocomizrobisz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wnikaj bo wsiąkniesz.

0

Zglos komentarz

U
Umcyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Te kosze się obracają.

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

A mnie zastanawia jak on z tamtąd wyjdzie... ;)

0

Zglos komentarz

A
ariaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Photoshop!

0

Zglos komentarz

N
nefelium 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a mnie zastanawia po co on tam wszedł ;D

0

Zglos komentarz

E
Encepencee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże setny raz widzę te zdjęcie...

0

Zglos komentarz

A
A-s-k-a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szuka wczorajszego dnia :D

0

Zglos komentarz

S
Swan202 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja wiem Najbardziej adekwatną do tego zdjęcia odpowiedzią będzie iż człowiek na zdjęciu był pod wpływem alkoholu według twierdzenia Mego jak i paru osób podczas takiego stanu robi się rzeczy które się filozofom nie śniły a wszystkie prawa grawitacyjne są naginane lub całkowicie nie przestrzegane

A ja wiem Najbardziej adekwatną do tego zdjęcia odpowiedzią będzie iż człowiek na zdjęciu był pod wpływem alkoholu według twierdzenia Mego jak i paru osób podczas takiego stanu robi się rzeczy które się filozofom nie śniły a wszystkie prawa grawitacyjne są naginane lub całkowicie nie przestrzegane

0

Zglos komentarz

M
Matheo202 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niemożliwe staje się możliwe xD

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Power of Photoshop. Nie miałby jak wejść, zaś nawet jakby wszedł, to byłby za ciężki. Kubeł po prostu by się złamał. Won.

0

Zglos komentarz

I
ieatmonsters 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mnie zastanawia, jak on stamtąd wyjdzie...

0

Zglos komentarz

R
rafalik93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chłopak.rar

0

Zglos komentarz

M
martusia264 💩 JP 100%
14 lat temu

haha- dobre :P

0

Zglos komentarz

C
cube 💩 JP 100%
14 lat temu

Juwenalia 2012 - student potrafi.

0

Zglos komentarz

J
jebsienaryj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po 1 to szczecińskie juwenalia. Po 2 nie jest to fotoshop. Po 3 te kosze na al. Piastów się obracają. Po 4 to jedno z lżejszych zdjęc z tegorocznych juwenalii.

0

Zglos komentarz

K
kotekk123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heu heu to sie nazywa ,,być zdolnym'';D

0

Zglos komentarz

M
miszszu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zastanawia mnie tylko jak on tam wszedł... ...

0

Zglos komentarz

L
Lisu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a mnie zastanawia jakim de**lem trzeba być, żeby naśmiewać się z 'gościa', nie widząc, że to dół od manekina -,-

0

Zglos komentarz

K
kuzyn1920biernat 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wielu widzi tu manekina. hahahaha jakie downy, te komentarze powinny trafić na główną.

0

Zglos komentarz

S
Stefek417 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba ma słaby wzrok a pustych puszek szuka.

0

Zglos komentarz

M
madzia4194 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mnie bardziej zastanawia jak wyszedł.

0

Zglos komentarz

B
baxter2512 🌾 Wieśniak
14 lat temu

strasznie kwadratowe kolana -.- nieudany photoshop...

0

Zglos komentarz

L
lapka16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja się zastanawiam jak on z tego wyszedł xdd

0

Zglos komentarz

K
komputerowiec00 💩 JP 100%
14 lat temu

jak on tam wszedł...albo kto go tam wsadzil :D

0

Zglos komentarz

P
pekinolatino 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heh zrobili kukłe a wy szukacie fotoszopa...

0

Zglos komentarz

C
czarna1281 🎖️ Snajper
14 lat temu

łeb w hasioku no wiocha jak trza

0

Zglos komentarz

B
bmx123 💩 JP 100%
14 lat temu

Juwenalia

0

Zglos komentarz

Reklama