Reklama
Reklama

Komentarze

24
G
Goopy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Akt desperacji według mnie... ale ja tam nie wnikam.

0

Zglos komentarz

K
KMyL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A bo ja wiem, czy to "akt desperacji"? Raczej nie- stronę tą opanowują dzieciaki, doszukujące się WSZĘDZIE "wiochy", albo "zazdrosne koleżanki"... No ale moderacja wie co robi- same reklamy gierek= znają target tej strony...

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Absurd sam w sobie jest tak bezsensowny,bo jest oceną nas za to że oceniamy,że nie ma sensu więcej komentować

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ten absurd nie ma sensu, bo byłoby bez sensu, gdyby na wiochę trafiały sensowne zdjęcia, wtedy ten portal straciłby sens, a że oceniamy tutaj ludzi, to dlatego, że bywają głupsi niż na przykład koty. W życiu każdy każdego ocenia, bo chce wiedzieć z kim ma do czynienia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Która małpa zminusowała mój wspaniały komentarz?!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ja Ci plusika dałam;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ewunia, ta co nie ocenia

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Też macie po plusiku, a Ewunię to pewnie ktoś skrzywdził mocno swoją oceną, że tak nienawidzi...i ta liczba za ewunia, grunwaldzka niemal...

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Tysiacczterystadziesiaty. Szukasz lekarstwa na kompleksy od czasow bitwy pod Grunwaldem?

0

Zglos komentarz

G
Goopy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czemu takie zamieszanie z powodu kilku chaotycznych zdań?

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Ludzie oceniajcie sami siebie a nie innych. Założyłam konto żeby wam to pokazać .////////////Twoja misja dobiegla konca .Smialo moizesz zamknac konto.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

"Ludzie, oceniajcie sami siebie a nie innych, ja tego nie robie, oceniłam tylko was"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ewunia oprócz tego, że trochę niezrozumiale piszesz, to jeszcze uogólniasz. Posiedzisz chwilę na wsi i zrozumiesz, że to nie tylko de**lne fotki. Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do siebie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Aby uniknąć wylądowania na głównej proponuję zakładać wiadro na główe do zdjęć profilowych na portalach społecznościowych

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Sądzisz że rekin z wiadrem na głowie wzbudziłby powszechny aplauz i uznanie?...główna raczej mnie by wtedy nie ominęła.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Znajdzie się takie wielkie wiadro na Twoją głowę rekinie? :)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

znajac polska mentalnosc to zaczna pluc,ze wiadra innych sa gorsze,brudne,ze wsi nie z miastaitp.Powstana jak grzyby po deszczu fan kluby-"cynkowych pal" albo "plastikowych kubelkow"czy tez " maryskowych wiader" i wzajemnie beda sie nap** na necie.

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

A wiesz czego ja nienawidzę? Jak ktoś nie używa znaków diakrytycznych.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dziewczyno, nie używaj tu takich słów :D

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Jak ja lubię :) Szczególnie w takich wypadkach.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dobra i tak wszyscy jesteście paskudni i niedorozwinięci, a na waszym czele stoi ewunia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dumny jestem ze swojego niedorozwinięcia...jeszcze tylko rodziców przekonam do mojego de**lizmu.

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Gdzie indziej byśmy się podziali jeśli nie tu. Jestem tak straszna, że nigdzie indziej mnie nie chcą. Nie chce ewuni na czele... może sobie pełznąć gdzieś z tyłu.

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Gdzie byśmy się podziali jeśli nie tu. Jestem taka straszna, że nigdzie indziej mnie nie chcą. Nie chcę ewuni na czele... może sobie pełznąć gdzieś w tyle.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie wiem kogo mi z was najbardziej szkoda, Chyba siebie , że w takim towarzystwie się obracam :D

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Odrażający,brudni,źli

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A tfu :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

sasasasasa :P hmm... zauważyłam,ze tymi dwoma komentarzami nic nie wniosłam, wręcz zaczęłam trollować :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

liszka jesteś taaaaakaaaaa złaaaaaaa :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

'Nienawidzę', Ewunia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pitu pitu...

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Zadałaś sobie dużo trudu zakładając konto tylko po to aby powiedzieć nam ze nas nienawidzisz i to jest wiocha!

0

Zglos komentarz

K
krystian574 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moje już tu było ;d

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Autorko tego absurdu... możemy pośmiać się z Ciebie? Weź pokaz ryjek jak taka porządna jesteś :D

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Słoneczko jak rozumiem siebie też nienawidzisz. Bo nam już przypięłaś łatkę a to wymaga jakiejś oceny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Autorko tego absurdu, tacy już jesteśmy,że nabijamy się z ludzi. Wszyscy, bez wyjątku. Nie ma ludzi idealnych. To,że czasem trafiają tutaj nieodpowiednie zdjęcia to po prostu czysta zazdrość albo głupota jednak duża wina jest tutaj ADMINA, który po prostu przepuszcza fotki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

które nie powinny się tutaj znaleźć, już nawet nie mówię o poczekalni, ale przede wszystkim na głównej. Cel masz dobry jednak tym apelem nic nie zdziałasz. Ten świat jest po prostu po-pier-do-lo-ny.

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Zdaje się, że autorka nie znosi i nie toleruje krytyki... wszyscy co się z nią nie zgadzają dostali po minusie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

No cóż hipokrytów nie brakuje;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Swoją drogą ewunia konto ma od stycznia, ale rzekomo założyła je żeby Nam to pokazać dzisiaj jacy źli jesteśmy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ludzie od wieków wyśmiewali inność,czy to chodzi o wygląd czy o inne rzeczy...taką naturę mamy i tysiąclecia tego nie zmieniły a Ewcia chce to jednym absurdem zmienić.Powodzenia Ewcia.

0

Zglos komentarz

C
cokolino123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lasaka twoja wypowiedź jest totalnie bez sensu, pozbawiona logiki, zaprzeczasz sam sobie. I co to znaczy zdjęcie bez sensu?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A i błękitny... masz beznadziejny odcień błękitu i śmiesznie małą płetwę grzbietową.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ja wrzuciłam swoje na awatar, więc śmiało mogę się śmiać z innych :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Chwaliłem cię za niego nie wyśmiewałem...ja swoje też na awka wrzuciłem.Nie wierzycie?.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

błękitny, piszesz jakbys mnie nie znał :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Lucy..znam,znam:) a błękit dobierał mi sam Salvador Dali.Podobno nie żyje już ale z nim jest jak z Presley'em...on wciąż żyje.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A widzisz a na błękicie najlepiej znał się Michał Anioł... :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Koleś nie chciał mieć ze mną nic wspólnego...nawet błękitu.:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Też bym nie chciała miec z Tobą nic wspólnego z takim wygladem :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kocham Cię...wiesz o tym?.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A wyjdziesz za mnie i zrobisz mi małe płotki?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kochana,my będziemy mieć nie płotki a rekiniątka w innym kolorze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tęskniłeś za mna tak jak ja za Tobą rybeczko?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wiem że w morzu tego nie widać,ale słone łzy wypłakiwałem...:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A myslałam że woda w oceanie jest słona od spermy wieloryba.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nigdy nie miałem okazji jej spróbować...kto wie,może to prawda?.

0

Zglos komentarz

F
filippkst 😏 Szyderca
13 lat temu

Zgadzam sie ! ;) po za tym ludzie już wrzucają bezsensowne zdj.. tylko po to zeby to zdj trafiło na główną

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ewunia...po to jest ten portal,Tobie w życiu też zdarzyło się krytykować koleżanki i znajomych więc nie chrzań głupot.ŚWIĘTĄ NIE JESTEŚ!!!!.

0

Zglos komentarz

E
ewunia14410 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moze i nie jestem swieta ale nie daje tego do neta zeby kazdy widzial poprostu trzymam to dla siebie

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

Właśnie po to między innymi założyłem konto, by dać sobie minus, jakiś rok temu, gdy zauważyłem tutaj swoje zdjęcie. Historia prawdziwa. Hahaha! :D

0

Zglos komentarz

Reklama