Reklama
Reklama

Komentarze

12
T
TWW123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Od kiedy palikocarze wrzucają na wiochę?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

A to teraz PISiory nawet pe****lii bronią ?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

tak im dopomóż buk

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Jak co na PIS to musi być PO a jak ktoś się czepi pe****lii to zaraz Palikociarze . Bardzo prostackie rozumowanie

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Jeśli palikociarz to równa się dla niektórych z wrogiem pe****lii to ja mogę dla nich być palikociarzem

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Zazdroszczę czasem takim z*ebom. Jak się ktoś z nimi nie zgadza, to zaraz palikociarz albo tefauenowiec. I wszystko jasne. No bo jak może być inaczej? Oni wiedzą co jest grane. Czarne i białe, świat jest prosty jak ten cep, którym ojcowie ich wszystkich po łbach prali.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

PISowska nienawiść do wszystkich co się do prezesa nie modlą

0

Zglos komentarz

R
republikanin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak takiś odważny napisz tak samo o Mahomecie czy Koranie - z chęcią poczekam na Twe foto na wiocha jak kładziesz się 2 m pod ziemią

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

a co ???....ten też gwałcił dzieci???.....to chyba domena wszystkich religii

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Akurat pe****lia to domena księży katolickich

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

@republikanin - Mahomet to c**l. Pasuje? A w dodaktu... co to w ogóle za argument, to wasze "napisz to samo o islamie, bla bla bla". Zmieńcie płytę.

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Mahomet to ch*j, ruchał dzieci i deflorował młode kozy spuszczając im się w oczy. Następnie wylizywał im kakao i brał się za św***e, bo temu perwersowi zawsze było mało. Może być? Pasuje teraz?

0

Zglos komentarz

P
pablo1123_74 🏹 Łowca
13 lat temu

Poczęstunek.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Szatański

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Prędzej dam na schronisko dla zwierząt, niż księdzu na tacę.

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
13 lat temu

Racja, lepiej zbierajmy na tą Chińską "wulkanizację":)

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Kościół katolicki stał się na świecie znaną pe****lską marką

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

walcie się na ryj palikociarze i inne smrody

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Jak sobie życzysz moherowy obrońco pe****lii

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Proszę księdza, nie wypada.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

A nie powinno jeszcze być: wesprzyj kochanice księży? Przecież też kiedyś o tym było głośno, czyżby księża pozbyli się nałożnic?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Teraz wolą dzieci molestować

0

Zglos komentarz

M
mijagi52 🌾 Wieśniak
13 lat temu

PO czy PIS czy inni złodzieje nie zmienia to faktu iż kościół to największa międzynarodowa przykrywka pe****lii

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Nie mają jaj nasi politycy

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

Gdy do mnie przyjdzie ksiądz "po kolędzie" , przed drzwiami pitbull czekać będzie . I nie rozpocznie chłop różańca bo piesek będzie ..bez kagańca. Niech lepiej od dziś już sprinty ćwiczy, bo piesek będzie też ..bez smyczy!

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Wystarczy, że powiesz,że nie jesteś przygotowany do kolędy, nie masz świec, krzyża, wody święconej, a zwłaszcza koperty - ksiądz ominie Twoje drzwi i pójdzie dalej. Ja tak powiedziałam kiedyś ministrantom...

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

chodzą po świętach bo trzeba zebrać co jeszcze zostało

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

malgolina a masz plusa za wiarę w kieckowych:D:D:D:D:D

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ta pier**lona czarna mafia jest gorsza niż politycy.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Bo do polityki idą złodzieje a w sutanny kryją się zboczeńcy i zwyrodnialcy

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Bravo miscu. Widze ze dalej jestes w formie i silny w walce o sluszna sprawe.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Pe****le to jurka konik :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

A ty masz tego konika w du**e :)

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Jak nie będziesz rzucał to na twoje dziecko może trafić

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Ja tam dziecka nie puszczam

0

Zglos komentarz

Reklama