Reklama
Reklama

Komentarze

2
O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Faktycznie ma powod do dumy. Smrod z ust,gratuluje,a jej facetowi buziakow wspolczuje.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Oj tam. Zaraz smrod. Czasem przyjemnie puscic dymka.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Nie nie nie! Ohyda. Jeszcze u faceta to toleruje bo faceci to smierdziele z reguly:D Ale u kobiety mnie to razi okropnie.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Gdybym byl facetem to bym sie obrazil, ale jestem dopiero chlopcem w koszulce z Batmanem, wiec zignoruje te obelge.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

95 % to akcyza. Nie ma wiekszych chipokrytow jak walczacy z fajami,paliwem i alkoholem. Kazdy z pijacych palaczy majacych 3 litrowy motor pod macha utrzymuje rzad,ZUS,NFZ i ta poyebana bande zielonych. Pale bo chce i chooj komus do tego.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Znowu batman? Radzilabym sie przebrac:D

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

No i M1CLAY nadeszla wiekopomna chwila, w ktorej musze sie z Toba zgodzic bo nie sposob nie przyznac Ci racji. Oj, omen, nie czepiaj sie. Gdy przechodze obok to moj pies jakos tak dziwnie glowe schyla, ale ogolnie to ta koszulka jeszcze tak strasznie nie capi ;)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Juz wiem dlaczego piesek tak sie pokladal to ze smrodu!

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Mozliwe. Chyba najwyzszy czas wziac prysznic bo ludzie w tramwaju tez sie jakos dziwnie odsuwaja :)

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

De mówiłCi ktos juz że durny jesteś?:))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Omena.. a ja paląca jakoś Ci nie przeszkadzam...:))) nie raz mi fajkę odpalałaś :))

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

Ale ona ma e-fajeczkę, nie dramatyzujcie :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Reniu.. ja też mam taką e-fajeczkę :D kopci się jak cholera :D :D

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Znajomym tego nie zabronie,wiekszosc moich znajomych pali,przeszkadza mi to,ale nie wplywa na moj stosunek do nich wiec spokojnie dalej bede cie za kudly targac:D

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

Wiem Rexik, też posiadam :) 2 lata już mi służy.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Palcie sobie te e-papierosy. Ja przynajmniej wiem jaka trucizne sobie aplikuje, a w tym to diabli wiedza co siedzi. Sterciu moj Ty slodziutki, wszyscy naokolo mi to wmawiaja bo tak naprawde nie potrafia zrozumiec mojego geniuszu!

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

A pewnie że nie wiadomo, najlepiej nie palić, ale przynajmniej nie śmierdzi :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ja palę bo lubię.. i ogromną mam frajdę gdy mogę sobie zapalić będąc w błogim stanie ... po upojnej nocy:)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ja tez lubie i to jak cholera. Szczegolnie gdy sie zdenerwuje. Wtedy dymek z "lakistrajka" to poezja.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Bo faceci to śmierdziele z reguły , to tylko szkoda że wszystkich jedno miaro oceniasz.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Szkoda,ze nie masz poczucia humoru.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Mam i to za wiele, ale nie lubię jak ktoś uważa że wszyscy z reguły faceci to śmierdziele, bo to nie prawda.Ja np. przebywam w takim otoczeniu gdzie wszyscy są higeniczni.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Niech mnie ktos uszczypnie.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Biegnę

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

W co? W co? Ale kolego z ta "jedno miaro" to mnie rozj.ebales :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Z resztą ale z jednym się z tobą zgadzam że papierosy śmierdzą

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Dziekuje panom:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ja jak się najaram.. to też śmierdzę.. i w dopie to mam:)

0

Zglos komentarz

S
SJ71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to jest e-papieros pacany...

0

Zglos komentarz

Reklama