Reklama
Reklama

Komentarze

2
F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Dla mnie wiocha to to że muszę oglądać takie absurdy

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ogladac jak ogladac, ale wez to czlowieku czytaj.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Czytać jak czytać, ale spróbuj to człowieku zrozumieć.

0

Zglos komentarz

D
DGTLJNK 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja nie jem chleba, ale mnie niezbedny do zycia jest samochod, dlaczego jest takie duze clo na paliwo? I tak teraz kazdy moze swoje potrzeby wypisywac wiec do d**y z tym.

0

Zglos komentarz

Reklama