POV: jest 1 w nocy i budzisz mamę
przez
mr0zu
— 3 miesiące temu
Oh yeah
przez
GorszyAleLepszy
— 3 miesiące temu
Jazda rowerem na podwójnym gazie
przez
siemas
— 3 miesiące temu
wgrane.pl
Technologia vs tradycja
przez
siemas
— 3 miesiące temu
wgrane.pl
Trzy ukraińskie damy (nieoficjalnie nietrzeźwe)
przez
thomaass
— 3 miesiące temu
Dlaczego PiS i Nawrocki chcą, żeby zawetować program #SAFE i dalej uzależniać Polskę od Trumpa?
przez
mamamarcina
— 3 miesiące temu
wgrane.pl
Czy Lech wiedział?
przez
mamamarcina
— 3 miesiące temu
wgrane.pl
Kiszczak i Wasin mu kasę dali
przez
mamamarcina
— 3 miesiące temu
wgrane.pl
Czy te Niemcy są tutaj z nami?
przez
mamamarcina
— 3 miesiące temu
wgrane.pl