Czy to już nie jest przegięcie?!
przez
GuterJunge
— 5 miesięcy temu
Otrzymaliśmy tego mema od jednego z naszych Czytelników. Czy faktycznie tak jest?!
przez
Kordiant
— 5 miesięcy temu
Koniec pewnej epoki...
przez
bamboocza
— 5 miesięcy temu
Uff... dobrze, że można włączyć "Gang Albanii"
przez
chuby1990
— 5 miesięcy temu
"Wynajmę połowę łóżka". Ależ czasów dożyliśmy...
przez
slimjarson
— 5 miesięcy temu
W związku ze zmianami... zmieniły się tytuły wielu znanych książek
przez
Mauss
— 5 miesięcy temu
Jeden obrazek
przez
saviola
— 5 miesięcy temu
Jak łatwo obrazić uczucia katolików
przez
saviola
— 5 miesięcy temu
U Krychy stabilnie
przez
TYGRYS-1984
— 5 miesięcy temu